Giant

Komplet w Łużyckiej

Łużycka Office Park
Allcon Investment zakończył rekomercjalizację gdyńskiego kompleksu biurowego Łużycka Office Park. Wolne powierzchnie są obecne przygotowywane do zajęcia przez najemców, a ostatnie biura zostaną im przekazane w sierpniu.

W rezultacie podpisanych w czerwcu i lipcu umów najmu, wszystkie obiekty w kompleksie Łużycka Office Park zostały w pełni zrekomercjalizowane. Dzięki relokacji części najemców między budynkami, wynajęte zostały ostatnie wolne powierzchnie biurowe. Do końca sierpnia właściciel parku przekaże najemcom wszystkie lokale. 

Największa zmiana dotyczy Nordea Bank AB S.A. Firma rozszerzy swoją obecność w biurach Allcon Investment i do 2023 r. będzie zajmować łącznie ponad 6000 mkw. na 5 piętrach w budynkach A i C. Ostatni proces wynajmu w Łużycka Office Park objął także firmy Geoban SA, V.Ships Poland oraz WNS Global Services, które zwiększyły i zoptymalizowały swoje biura.

Łużycka Office Park to pierwszy nowoczesny biznes park powstały w Gdyni i jeden z dwóch pierwszych w Trójmieście. Kompleks ewidentnie wyprzedził swoje czasy. Od jego ukończenia minęło już 7 lat, ale stale utrzymujemy w nim niemal 100-procentowy wskaźnik odnawianych umów najmu, a pod koniec 2016 roku w badaniu przeprowadzonym na potrzeby konkursu Eurobuild Awards został najlepiej ocenionym przez najemców zespołem biurowców w regionie oraz znalazł się pod tym względem w krajowej czołówce – komentuje Halina Gniadecka z Allcon Investment.

Łużycka Office Park to otwarty w 2010 r. kompleks biurowy, którego łączna powierzchnia użytkowa wynosi 42 000 mkw., a biurowa 22 500 mkw. Allcon Investment jest właścicielem czterech z pięciu budynków wchodzących w jego skład. 

W portfelu Allcon Investment znajduje się również ukończony w 2014 r. biurowiec Łużycka Plus o powierzchni użytkowej przeszło 10 000 mkw. i ok. 6 000 mkw. powierzchni biurowej.- Łużycka Plus znajduje się obecnie w końcowej fazie komercjalizacji. Lada dzień powinniśmy móc się pochwalić pełnym wynajęciem również tego obiektu – dodaje Halina Gniadecka.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz