Proton Office

Nordea w biurowcu Łużycka Plus

Łużycka Plus (fot. Allcon Investment)
Łużycka Plus (fot. Allcon Investment)
Allcon Investment podpisał z polskim oddziałem Nordea Bank AB S.A. umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Łużycka Plus w Gdyni.

Umowa została zawarta na 5 lat. Nordea Bank AB S.A. na drugim piętrze obiektu Łużycka Plus będzie zajmować 900 mkw. powierzchni.  W gdyńskim biurowcu będzie znajdować się jedno z działających w Polsce  centrów Nordea IT, których rolą jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie utrzymania oraz rozwoju platform i systemów informatycznych na rzecz spółek z Grupy Nordea. W budynku Łużycka Plus firma rozpocznie działalność w lutym br. Jest to rozszerzenie współpracy obu firm - Nordea Bank AB S.A. zajmuję już ponad 4000 mkw w biurowcach sąsiedniego kompleksu Łużycka Office Park.


Cieszymy się, że Nordea Bank AB S.A. po raz kolejny zdecydowała się na współpracę z nami. Obecnie firma prowadzi działalność w biurowcach A i C sąsiedniego kompleksu Łużycka Office Park, a po otwarciu trzeciego biura w budynku Łużycka Plus będzie wynajmować od nas łącznie przeszło 5 tys. m2. Podpisanie nowej umowy z tym najemcą jest dla nas potwierdzeniem, że jakością oferowanej powierzchni biurowej i standardem obsługi klientów od lat wpisujemy się w oczekiwania ważnych dla trójmiejskiego rynku zagranicznych inwestorów – mówi Halina Gniadecka z Allcon Investment.


Łużycka Plus to budynek o powierzchni użytkowej przeszło 10 tys. mkw. i ok. 6 tys. mkw. powierzchni biurowej. Ten obiekt klasy A został otwarty w 2014 r. Budynek powstał zgodnie z  certyfikacją ekologiczną BREEAM. Jest to pierwszy w Polsce biurowiec, który otrzymał certyfikat „Obiekt bez barier”. Właścicielem  Łużycka Plus jest spółka Allcon Investment.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz