Assa Abloy

Nowe oblicze kompleksu GTC

Recepcja w biurowcu Edison
Proces modernizacji krakowskiego kompleksu biurowego należącego do firmy GTC dobiegł końca. Swoje oblicze zmieniły budynki biurowe Galileo, Newton, Edison i Pascal.

Od czasu oddania do użytku pierwszego z budynków cały kompleks stał się już bardzo rozpoznawalny wśród mieszkańców Krakowa, m.in. dzięki swojej lokalizacji, głównym najemcom i ponadczasowej architekturze. Deweloper postanowił go odnowić i dostosować do obecnych standardów rynkowych, podnosząc jego jakość dla najemców – mówi Carlos Panek, konsultant, dział powierzchni biurowych, Savills.

W ramach prac modernizacyjnych zostały wprowadzone dodatkowe udogodnienia dla najemców. Na parterze budynku Edison do wyłącznego użytku pracowników obiektu powstała nowa siłownia, grota solna i nowoczesna sala konferencyjna. Odświeżono również lobby recepcyjne trzech budynków. Zmiany dotyczyły także przestrzeni wokół budynku, w której pojawiły się nowe rozwiązania architektoniczne. Wzdłuż ul. Armii Krajowej utworzono zielone pergole. 

Od samego początku wszystkie budynki w ramach kompleksu trzymamy w naszym portfelu, będąc zarówno ich deweloperem jak i właścicielem. Z tego względu zależy nam, by cały czas podnosić poziom komfortu dla najemców, oferując nowoczesne środowisko biznesowe, które wychodzi naprzeciw ich potrzebom – mówi Justina Ivan, dyrektor ds. najmu powierzchni komercyjnych, GTC.

Budynki biurowe Galileo, Newton, Edison i Pascal należą do kompleksu biurowego Korona. Kompleks ten oferuje 36 800 mkw. powierzchni całkowita. Znajduje się on przy ul. Armii Krajowej w Krakowie, na odcinku pomiędzy ul. Kołową i Stanisława Przybyszewskiego. Agentem wyłącznym odpowiedzialnym za wynajem wszystkich budynków w ramach kompleksu jest firma Savills.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz