bcb wrzesień 2020

Królewski najemca

Centrum Królewska
Centrum Królewska
Budynek biurowy Centrum Królewska w Warszawie zyskał nowego najemcę.

Swoją siedzibę w w warszawskim biurowcu będzie mieć kancelaria prawnicza Dubiński Fabrycki Jeleński i Wspólnicy. Podpisała ona umowę najmu 738 mkw. w obiekcie Centrum Królewska. W transakcji właściciela budynku, Grupę Rezydent, reprezentowała Dorota Mielke, Negocjator z Działu Powierzchni Biurowych w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield. Z kolei, Kancelarii Dubiński Fabrycki Jeleński i Wspólnicy doradzała firma Skyline Real Estate.

Kancelaria Dubiński Fabrycki Jeleński i Wspólnicy należy do wiodących polskich firm prawniczych wyspecjalizowanych w prawie gospodarczym. Firma zatrudnia ponad 30 prawników, a jej partnerami są uznani specjaliści w swoich dziedzinach.

Centrum Królewska to nowoczesny budynek, który oferuje 7000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Do głównych zalet biurowca należą: dobra lokalizacja, wysoki standard wykończenia wnętrz, doskonałe doświetlenie naturalnym światłem oraz efektywność wykorzystania powierzchni najmu. Budynek położony jest w ścisłym Śródmieściu przy ul. Marszałkowskiej. Lokalizacja ta zapewnia pracownikom biurowca liczne połączenia komunikacyjne, ze względu na m.in. sąsiedztwo Dworca Centralnego i stacji metra.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz