bcb wrzesień 2020

Dostawca branży Automotive wybrał Symetris Business Park

Symetris Bussines Park
Symetris Bussines Park
Firma ZF oficjalnie otworzyła swoją nową siedzibę w Łodzi. Centrum Inżynieryjne Elektroniki zajmie będzie znajdować się w kompleksie Symetris Bussines Park.

ZF jest jednym ze światowych liderów w technologiach napędu, podwozia, jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. W maju 2015 roku korporacja włączyła w swoje struktury TRW Automotive. Połączone firmy obecnie zatrudniają ponad 136 tys. pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. Do tego licznego grona pracowników dołączą kolejni, ponieważ firma ZF otworzyła nowe biuro w Polsce. Jest ono zlokalizowane w Łodzi, a dokładniej w kompleksie Symetris Bussines Park. W biurowcu tym na powierzchni ponad 2300 mkw. powstanie Centrum Inżynieryjne Elektroniki. Pracujące w nim osoby będą zajmować się projektowaniem elektronicznych systemów bezpieczeństwa dla przemysłu samochodowego, współpracując z innymi jednostkami badawczo-rozwojowymi ZF, zarówno z istniejącym centrum w Częstochowie, jak i innymi na całym świecie, między innymi w USA, Niemczech, Anglii, Chinach i Indiach.

Obecność ZF TRW w Symetris Business Park to dla nas potwierdzenie, że inwestycja oferuje najwyższej jakości przestrzeń do pracy, a nasze zaangażowanie w rozwój łódzkiego rynku przynosi efekty – mówi Paweł Milcarz, senior leasing manager w Dziale Biur Echo Investment.

Kładziemy duży nacisk nie tylko na rozwój, lecz także na komfort pracy naszej kadry. Planujemy zatrudnić blisko 200 inżynierów, elektroników i informatyków. To właśnie w tym celu wynajęliśmy nowoczesne biuro w Symetris Business Park, ponieważ spełnia ono najwyższe standardy i gwarantuje komfortowe warunki pracy. Nie bez znaczenia jest też dogodna lokalizacja kompleksu dla mieszkańców całej Łodzi – dodaje Rafał Zatorski, dyrektor Centrum Inżynieryjnego Elektroniki ZF w Polsce. 

 

 

Symetris Business Park to kompleks biurowy składający się z dwóch budynków o łącznej powierzchni najmu 19 000 mkw. Jest on zlokalizowanym przy al. Piłsudskiego – głównej arterii miasta, łączącej Śródmieście z dwiema największymi dzielnicami - Widzewem i Retkinią. Symetris Business Park, realizowany przez Echo Investment, znajduje się obecnie w portfelu Echo Polska Properties – holenderskiej spółki działającej według formuły REIT i inwestującej w sektorze nieruchomości, zwłaszcza nieruchomości handlowych, biurowych i magazynowych na terenie całej Polski. Budynek posiada zielony certyfikat BREEAM.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz