Assa Abloy

ALUPROF Liderem Rynku Stolarki 2017

Gala Liderów Rynku Stolarki 2017
Gala Liderów Rynku Stolarki 2017
Firma ALUPROF po raz kolejny otrzymała zaszczytny tytuł „Lidera Rynku Stolarki”.

Firma ALUPROF po raz dziewiąty z rzędu otrzymała tytuł „Lidera Rynku Stolarki”, zwyciężając w kategoriach: systemy aluminiowe oraz systemy roletowe. Finał tegorocznej edycji plebiscytu odbył się 25 października w Pałacu Lubomirskich (siedziba Business Centre Club) w Warszawie.

Ranking Liderów Rynku Stolarki, organizowany przez Centrum Analiz Branżowych, ma już 13-letnią tradycję. Opracowywany jest na podstawie wyników sprzedaży w minionym sezonie. Na jego kształt mają wpływ wyłącznie liczby – klienci kupujący produkty danego dostawcy, decydują o rynkowej pozycji firmy. Podczas tegorocznego plebiscytu pod lupę wzięto kilkaset polskich firm. W obecności ponad setki menedżerów firm okienno-drzwiowych dyplomy odebrali szefowie m.in. takich firm, jak Porta KMI Poland (drzwi), Velux Polska (okna dachowe), Wiśniowski (bramy), Drutex (okna z PCW), Portos (osłony okienne), KMT Stal (drzwi metalowe), Somfy (napędy). W tym zaszczytnym gronie już po raz dziewiąty znalazła się firma ALUPROF.

Dyplom wręczany podczas uroczystej Gali w imieniu firmy odebrali Marek Majchrzak, Dyrektor Sprzedaży Krajowej oraz Bożena Ryszka, Kierownik Działu MarketinguTytuł „Lidera Rynku Stolarki 2017 ”, który otrzymaliśmy już kolejny rok z rzędu w obu obsługiwanych przez nas segmentach, to dla nas ogromny powód do dumy. Zobowiązuje nas również do nieustannej ciężkiej pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić rosnące grono naszych odbiorców – komentuje Bożena Ryszka. 

 

Dyplom w imieniu firmy ALUPROF odebrali Marek Majchrzak, Dyrektor Sprzedaży Krajowej oraz Bożena Ryszka, Kierownik Działu Marketingu

 


0.0
Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz