WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

MDDP wiąże się z ul. Mokotowską na kolejne lata

Mokotowska Square
Mokotowska Square
MDDP zostaje na dłużej w dotychczasowym biurze. Firma przedłużyła umowę najmu w budynku Mokotowska Square w Warszawie.

MDDP to polska firma świadcząca kompleksowe usługi doradcze w zakresie podatków, prawa, finansów, księgowości i rozliczania wynagrodzeń oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji. Biuro firmy od kilku lat znajduje się w budynku Mokotowska Square w ścisłym centrum Warszawy, w którym zajmuje 1500 mkw. powierzchni. MDDP nie zamierza jednak zmieniać siedziby, więc zdecydowała się na przedłużenie dotychczasowej umowy najmu. W procesie wynajmu właściciela nieruchomości, fundusz Deka Immobilien, reprezentował Knight Frank

Cieszy nas fakt, że firma MDDP postawiła po raz kolejny na Mokotowska Square, wiążąc się z tą lokalizacją na kolejne lata. To jeden z kluczowych najemców, od dawna obecnych pod tym adresem. Właściciel dokłada wszelkich starań, aby wszyscy jego najemcy czuli się w budynku komfortowo i mieli możliwość dalszego, dynamicznego rozwijania biznesu. Wybór MDDP jest dla nas niezwykle satysfakcjonujący – komentuje Daniel Pater, Asset Manager prowadzący biuro Deka Immobilien w Polsce. 

Biuro w centrum Warszawy, w kameralnym i funkcjonalnym budynku, jest dla nas ważne i ze względu na klientów, i ze względu na naszych pracowników. Wraz z przedłużeniem umowy najmu, dostosowaliśmy je i zaaranżowaliśmy w pełni do naszych zmieniających się w ostatnich latach potrzeb. Siedziba na Mokotowskiej to jedno z trzech biur spółek z grupy MDDP w Warszawie - dzięki swojemu położeniu jest świetnie skomunikowane z pozostałymi lokalizacjami – mówi Monika Marta Dziedzic, Partner z MDDP.

Obiekt Mokotowska Square oferuje niemal 15 000 mkw. całkowitej powierzchni. Elegancki charakter budynku podkreśla odnowiona, historyczna fasada. Atutem biurowca jest jego lokalizacja. Jak sama nazwa wskazuje, obiekt Mokotowska Square zlokalizowany jest przy ul. Mokotowskiej, a zatem w bliskim sąsiedztwie licznych środków komunikacji miejskiej. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra