bcb wrzesień 2020

Drugie biuro Cresa

Michał Grabikowski, Dyrektor Działu Reprezentacji Najemców Biurowych we Wrocławiu firmy Cresa
Michał Grabikowski, Dyrektor Działu Reprezentacji Najemców Biurowych we Wrocławiu firmy Cresa
Firma doradcza Cresa otwiera drugie biuro w Polsce.

Cresa to największa na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości świadcząca usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców. Firma otworzyła właśnie drugie biuro w Polsce. Nowy oddział powstał we Wrocławiu. Zarządza nim Michał Grabikowski, który pełni także funkcję Dyrektora Działu Reprezentacji Najemców Biurowych we wrocławskim biurze firmy. Wrocławskie biuro firmy Cresa Polska działa od listopada 2017 roku.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności firmy Cresa w Polsce postanowiliśmy otworzyć biuro także w stolicy Dolnego Śląska. Zdecydowaliśmy się na ten krok, ponieważ po uruchomieniu kluczowych działów w centrali firmy w Warszawie stwierdziliśmy, że powinniśmy być jeszcze bliżej najemców – powiedział Piotr Kaszyński, Partner Zarządzający Cresa Polska.

Wrocławskie biuro firmy Cresa znajduje się w biurowcu Pegaz przy ul. Grabarskiej. Obiekt został oddany do użytku w ubiegłym roku. Pegaz jest laureatem pierwszej nagrody w konkursie „Piękny Wrocław" w kategorii „Budynek użyteczności publicznej". 

Wrocław rozwija się bardzo dynamicznie. Głównymi atutami tego miasta wymienianymi przez najemców są dostęp do świetnie wykształconej kadry, a także przyjazny klimat dla biznesu – mówi Michał Grabikowski, Dyrektor Działu Reprezentacji Najemców Biurowych we Wrocławiu firmy Cresa.

Główna siedziba firmy Cresa znajduje się w Waszyngtonie. Cresa jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie w zakresie reprezentacji najemcy. Oferuje ona usługi reprezentacji najemcy na zasadzie wyłączności, bez pośrednictwa na rzecz wynajmujących i deweloperów. Cresa prowadzi działalność w ponad 60 biurach na całym świecie.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz