LC Corp S.A. logoTorus logoKontor logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCity Space logoArchicom logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGhelamco Poland logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoEcho Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biurowiec Bobrowiecka 8 już gotowy!

Biurowiec Bobrowiecka 8
Biurowiec Bobrowiecka 8
Spectra Development zakończyła budowę biurowca Bobrowiecka 8.

Budynek biurowy Bobrowiecka 8 został właśnie oddany do użytku, a wraz z nim na warszawski rynek trafiło niemal 22 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A oraz ponad 2400 mkw. powierzchni usługowej. Obiekt oferuje także ponad 500 miejsc parkingowych w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym. Biurowiec jest trzecim budynkiem wchodzącym w skład Kompleksu Bobrowiecka znajdującego się na Dolnym Mokotowie w Warszawie.

Bobrowiecka 8 to adres, który łączy najwyższą jakość z unikalną lokalizacją. Dla naszych Najemców ważna jest nie tylko jakość budynku, ale również jego wyjątkowość w postaci sztuki najwyższej klasy, która towarzyszyć im będzie każdego dnia. Trwają obecnie ostatnie prace aranżacyjne przestrzeni wynajętej przez pierwsze firmy, które już niedługo wprowadzą się do budynku. Prowadzimy też zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami zainteresowanymi dostępną powierzchnią – mówi Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

Inwestycję charakteryzuje ponadczasowa architektura i zaawansowane rozwiązania technologiczne. Biurowiec jest wyposażony w podwieszane sufity, podniesione podłogi, klimatyzację, a także uchylne okna. Warto zauważyć, że Bobrowiecka 8 oferuje najemcom i ich pracownikom coś więcej niż tylko metry kwadratowe. Trwają zaawansowane rozmowy z operatorami kantyny, kliniki oraz klubu fitness. Naszym celem jest wzbogacić w usługi ulicę Bobrowiecką, dlatego planujemy poszerzyć jeszcze paletę możliwości – dodaje Dariusz Sokołowski. We współpracy z Fundacją Rodziny Staraków we wnętrzach budynku Bobrowiecka 8, na jego dziedzińcu oraz w unikalnym Ogrodzie Sztuki prezentowana będzie twórczość młodych polskich artystów, zgodnie z autorską koncepcją kultury wpisanej w przestrzeń. Wokół biurowca nie zabraknie także starannie zaprojektowanych terenów zielonych.

Ogromnie się cieszę, że budynek Bobrowiecka 8 otrzymał pozwolenie na użytkowanie i możemy go już podziwiać. Budowa biurowca trwała jedynie 18 miesięcy, co było dla nas nie lada wyzwaniem. Realizacja inwestycji przebiegła zgodnie z planem i najwyższymi standardami wg wytycznych BREEAM – powiedział Tadeusz Blecha, Dyrektor Oddziału Warszawa, Hochtief Polska.

Biurowiec znajduje się na Dolnym Mokotowie przy wjeździe na trasę Mostu Siekierkowskiego. Obiekt zlokalizowany jest pomiędzy budynkami Borowiecka 10 i Bobrowiecka 6, uzupełniając tym samym zespół urbanistyczny Kompleks Bobrowiecka. Wszystkie budynki w kompleksie zostały zaprojektowane przez pracownię JEMS Architekci.

Budynek Bobrowiecka 8 został zrealizowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM. Deweloperem oraz zarządcą inwestycji jest Spectra Development, natomiast funkcję generalnego wykonawcy pełniła firma Hochtief Polska. Agencja CBRE jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację budynku. Dotychczas, umowy najmu powierzchni w biurowcu Bobrowiecka 8 podpisały spółki CEDC International oraz Engie Services.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra