Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoArchicom logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoVantage Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Meble jak diamenty

Seria mebli biurowych Space Diamentem Meblarstwa 2018
Seria mebli biurowych Space Diamentem Meblarstwa 2018
Seria mebli biurowych Space otrzymała nagrodę w konkursie Diament Meblarstwa 2018 w kategorii strefa pracy.

Zaprojektowana przez Stefana Brodbecka (Brodbeck Design) seria Space marki Kinnarps została laureatką 12. edycji konkursu Diament Meblarstwa

To wielka przyjemność i zaszczyt, że nasz produkt otrzymał nagrodę w konkursie Diament Meblarstwa. Radość jest tym większa, że nasza marka otrzymuje to prestiżowe wyróżnienie po raz drugi z rzędu, a sama seria Space zostaje nagrodzona już po raz trzeci w tym roku, co potwierdza, że Kinnarps tworzy rozwiązania, które trafnie odpowiadają na potrzeby współczesnego rynku. Serię Space opracowano z myślą o nowoczesnych przestrzeniach pracy oraz wymagania współczesnego środowiska biurowego – mówi Aleksandra Krawsz, Marketing & PR Manager Kinnarps Polska.

W skład serii Space wchodzą liczne moduły, które można łączyć i zestawiać zależnie od pożądanej funkcji. Dzięki łatwości dostosowywania linii można wydzielić miejsca sprzyjające koncentracji oraz rozmowie, a także obszary do pracy zespołowej czy przestrzenie bardziej prywatne.

W tym roku do konkursu Diament Meblarstwa było zgłoszonych ponad 130 produktów, spośród których jury wyłoniło najlepsze. Kapituła brała pod uwagę wzornictwo i zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność oraz zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomię, a także ogólną prezencję zgłoszonych produktów. Oficjalne wręczenie nagród zostało zaplanowane na 4 grudnia br. Odbędzie się ono w Warszawie.

 


0.0
Tagi: Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz
mantra