Vantage Development S.A. logoSpectra Development logoINTER-BUD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKontor logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Pora na barwny beton

|
(fot. Flowcrete)
Firma Flowcrete Polska wprowadza na rynek pigmenty i barwniki do betonu.

Flowcrete Polska jest wiodącym ekspertem od posadzek żywicznych. Firma wprowadza na rynek materiały do powierzchniowego barwienia podłoży betonowych. Umożliwiają one ujednolicenie, ożywienie, a nawet kompletną zmianę kolorystyki istniejących posadzek betonowych.
 
Nowe produkty w ofercie Flowcrete Polska to skoncentrowane pigmenty metaliczne w wariancie wodorozcieńczalnym (VIBRA-STAIN) lub rozpuszczalnym w acetonie (VIBRA-STAIN SB). Nadają one posadzkom betonowym żywe, półprzezroczyste, trwałe zabarwienie oraz są dostępne w ponad 20 podstawowych kolorach. Paleta kolorystyczna obejmuje barwy ciepłe i zimne, w tym m.in. odcienie szarości, złota, brązu, zieleni, czerwieni, niebieskiego oraz czerń. Pigmenty można swobodnie łączyć i mieszać ze sobą, co pozwala uzyskać na podłożach betonowych niezliczone kombinacje i efekty wizualne. 

  • VIBRA-STAIN to wodorozcieńczalny pigment przeznaczony do powierzchniowego barwienia podłoży betonowych. Ze względu na użycie wodnej bazy nie wydziela intensywnego zapachu i może być stosowany w przypadku systemów posadzkowych zamykanych bezrozpuszczalnikowymi żywicami epoksydowymi.
  • VIBRA-STAIN SB to rozcieńczalny w acetonie, głęboko penetrujący pigment do powierzchniowego barwienia posadzek wykonanych w technologii betonu polerowanego. Jest to rozwiązanie dla wszystkich podłoży betonowych szlifowanych na wysoki połysk i zamkniętych z użyciem specjalistycznych impregnatów do betonu.

Poza pigmentami do barwienia betonu, Flowcrete Polska oferuje także nowy materiał do naprawy posadzek betonowych – Dural 50 LM. Jest to akrylowana żywica epoksydowa o ultra-niskiej lepkości, przeznaczona do wypełniania i uszczelniania spękań włosowatych, rys i pęknięć, chroniąca posadzki przed wnikaniem wody i chlorków.
 
Nowe materiały zostały wprowadzone do oferty Flowcrete Polska przy współpracy z Euclid Chemical. Obie spółki należą do Grupy Euclid, skupiającej wiodących dostawców innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa. Grupa Euclid jest obecnie jedną z największych firm branży chemii budowlanej na świecie.

 


0.0
Tagi: Flowcrete
Napisz pierwszy komentarz
mantra