bcb wrzesień 2020

Higiena w biurach „open space”

|
Stojak do dezynfekcji rąk Tork
Jak zadbać o higienę w biurach typu open space oraz w różnych innych przestrzeniach publicznych? Tork wprowadza stojak do dezynfekcji rąk.

W biurach typu open space pracownicy siedzą blisko siebie, a nawet korzystają z tych samych biurek. A im więcej wspólnego użytkowania sprzętu biurowego, tym większa trudność w utrzymaniu higieny.1 Jak temu zaradzić? Zapewniając pracownikom dostęp do takich rozwiązań higienicznych jak środki dezynfekujące dłonie oraz chusteczki higieniczne wykorzystując stojak do dezynfekcji Tork.
 
Tork stojak do dezynfekcji zapewnia łatwy dostęp do środków dezynfekujących dłonie i chusteczek higienicznych. Podręczny i montowany na wysokości oczu przypomina o higienie dłoni. Stojak oferuje rozwiązania niezbędne do budowania solidnej podstawy utrzymania higieny w biurze. Co więcej, posiada on także elegancki design, który idealnie komponuje się z nowoczesnym wystrojem biura. Stojak Tork jest kompatybilny zarówno z linią dozowników Tork Image Design™ jak i Elevation. Jest on także wystarczająco stabilny dla ręcznych oraz bezdotykowych dozowników.

Panel AD-A-Glance® będący częścią stojaka do dezynfekcji rąk Tork pozwala na komunikację z pracownikami i gośćmi. Ten dostosowywany panel reklamowy jest idealnym narzędziem marketingowym, a ponadto zachęca do utrzymywania wysokich standardów higieny. Internetowa platforma projektowa marki Tork pozwala w łatwy i szybki sposób zaprojektować i wydrukować własny komunikat. Można oczywiście skorzystać także z gotowych komunikatów AD-A-Glance® dostępnych na stronie www.tork.pl. Bogata oferta szablonów pozwala w pełni wykorzystać stojak jednocześnie zachęcając pracowników do utrzymywania odpowiedniego poziomu higieny.

 

 


0.0
Tagi: Tork
Napisz pierwszy komentarz