Spectra Development logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Regus na Mokotowie

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Regus wybrał serce warszawskiego Mokotowa.

Regus jest dostawcą rozwiązań z obszaru elastycznego środowiska pracy i pracy mobilnej. W skali globalnej posiada ok. 3000 centrów biurowych. Firma wynajmuje powierzchnie biurowe, biura wirtualne, tzw. salony biznesowe oraz sale konferencyjne.

Regus wynajął około 950 mkw. powierzchni biurowej w budynku Villa Metro przy ulicy Puławskiej w Warszawie. Otwarcie centrum planowane jest na II kw. 2018 r. Wynajmującym jest Reform Company 3, czyli spółka związana z inwestorami warszawskiego centrum handlowego Blue City oraz połączonego z nim w jednym kompleksie biurowca Blue Office. W procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowania warunków umowy firmie Regus doradzali eksperci JLL, a wynajmującego wspierała firma CBRE.

Obecnie Regus posiada swoje biura w siedmiu polskich miastach. Są one zlokalizowane w 20 obiektach, z czego aż 11 znajduje się w Warszawie. Tylko w tym roku firma otworzyła nowe centra w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie. Na tym jednak nie poprzestaje i planuje dalszą ekspansję. Kilka kolejnych umów jest już na etapie finalizacji.

Nasz klient ma bardzo ambitne plany względem polskiego rynku. Firma dąży do dywersyfikowania swojego portfolio lokalizacji o biura o różnej wielkości, w zróżnicowanym standardzie i lokalizacji, aby trafić ze swoją ofertą do jak najszerszej grupy klientów. Regus intensywnie poszukuje nowych lokalizacji, koncentrując się głównie na współpracy z wynajmującymi na bazie elastycznych rozwiązań partnerskich – dodaje Jarosław Kwiecień, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.

 


5.0
Tagi: Warszawa
Napisz pierwszy komentarz
mantra