Skarbiec w biurowcu

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Skarbiec TFI został nowym najemcą w biurowcu Focus.

Skarbiec TFI to jeden z wiodących towarzystw funduszy inwestycyjnych na polskim rynku. Na początku 2018 r. najemca wprowadzi się na 10 piętro biurowca Focus. W budynku zlokalizowanym przy Al. Armii Ludowej 26 w Warszawie Skarbiec TFI wynajmie 800 mkw. powierzchni. Podczas transakcji najemcę reprezentowała firma Brookfield Partners.

Najważniejszym kryterium w procesie relokacji było podniesienie standardu powierzchni biurowej, z jednoczesnym dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej. Rezultatem naszych poszukiwań jest biuro w sąsiedztwie poważnego biznesu z widokiem na zielone Pola Mokotowskie. To dla naszej firmy zdecydowana zmiana na lepsze – mówi Krzysztof Czerkas, Członek Zarządu i Dyrektor Departamentu Zarządzania Funduszami Nieruchomości Skarbiec TFI S.A.

Cieszę się, że nowe biuro spełnia oczekiwania naszego klienta. Przestronne atrium oferuje wiele udogodnień dla pracowników, m.in.: restaurację, kawiarnię, fitness club Calypso oraz centrum konferencyjne. Lokalizacja pomiędzy Rondem Jazdy Polskiej a alejami Niepodległości, zapewnia dogodne połączenie z resztą miasta dzięki świetnemu dostępowi do licznych linii tramwajowych i autobusowych oraz stacji metra Politechnika – mówi Jakub Sarzyński, Partner w Brookfield Partners, który reprezentował Skarbiec TFI w transakcji.

Projekt biurowca Focus powstał w pracowni APA Kuryłowicz & Associates. Obiekt oferuje 33 750 mkw. całkowitej powierzchni biurowej do wynajęcia. Budynek posiada 12 kondygnacji nadziemnych i 3 kondygnacje podziemne, przeznaczone na garaże. Biurowiec Focus otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie bardzo dobry.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz