MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArchicom logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoKontor logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Trzy piętra biur sprzedane

Inwestycja Cytadela Centrum (wiz. Jakon)
Inwestycja Cytadela Centrum (wiz. Jakon)
Firma Jakon sprzedała powierzchnię biurową w centrum Poznania.

W poznańskiej inwestycji zrealizowanej przez firmę Jakon swoją siedzibę ulokuje Geo-Poland​. Transakcja obejmuje około 500 mkw. powierzchni biurowej zlokalizowanej na 3 kondygnacjach. Umowa przedwstępna została już podpisana, a odbiór biura nastąpi do końca roku. Wartość transakcji nie została jednak ujawniona. 

Jesteśmy zadowolenie z podpisania Umowy z tak prężną firmą jaką jest Geo-Poland. Cieszymy się, iż nasz obiekt przy zbiegu ulic Ku Cytadeli i Północnej spełnił wysokie wymagania klienta – mówi Tomasz Czubak, Kierownik Przygotowania Inwestycji Deweloperskich. 

Geo-Poland to polska, rodzinna firma produkcyjna. Głównym produktem spółki jest mleko dla niemowląt w proszku, które eksportowane jest na cały świat. Firma posiada ponad 25 letnie doświadczenie w branży mleczarskiej i dostarcza mleko dla niemowląt do milionów konsumentów w ponad 20 krajach. Dotychczasowa siedziba firmy również znajduje się w Poznaniu, natomiast produkcja ma miejsce w Kutnie.

Wybrany przez Geo-Poland obiekt to Cytadela Centrum. Jest ona zlokalizowana przy ulicy Ku Cytadeli w Poznaniu. Inwestycja składa się z trzech części: mieszkaniowej, usługowej oraz biurowej. W jej skład wchodzą 72 mieszkania, lokal usługowy na parterze oraz budynek biurowy. Pod całością obiektu zrealizowana została hala garażowa. Budynek biurowy składa się z 5 kondygnacji o powierzchni około 850 mkw. W biurowcu pozostały jeszcze ostatnie wolne powierzchnie biurowe na sprzedaż.

 


0.0
Tagi: Poznań
Napisz pierwszy komentarz
mantra