bcb wrzesień 2020

Trzy piętra biur sprzedane

Inwestycja Cytadela Centrum (wiz. Jakon)
Inwestycja Cytadela Centrum (wiz. Jakon)
Firma Jakon sprzedała powierzchnię biurową w centrum Poznania.

W poznańskiej inwestycji zrealizowanej przez firmę Jakon swoją siedzibę ulokuje Geo-Poland​. Transakcja obejmuje około 500 mkw. powierzchni biurowej zlokalizowanej na 3 kondygnacjach. Umowa przedwstępna została już podpisana, a odbiór biura nastąpi do końca roku. Wartość transakcji nie została jednak ujawniona. 

Jesteśmy zadowolenie z podpisania Umowy z tak prężną firmą jaką jest Geo-Poland. Cieszymy się, iż nasz obiekt przy zbiegu ulic Ku Cytadeli i Północnej spełnił wysokie wymagania klienta – mówi Tomasz Czubak, Kierownik Przygotowania Inwestycji Deweloperskich. 

Geo-Poland to polska, rodzinna firma produkcyjna. Głównym produktem spółki jest mleko dla niemowląt w proszku, które eksportowane jest na cały świat. Firma posiada ponad 25 letnie doświadczenie w branży mleczarskiej i dostarcza mleko dla niemowląt do milionów konsumentów w ponad 20 krajach. Dotychczasowa siedziba firmy również znajduje się w Poznaniu, natomiast produkcja ma miejsce w Kutnie.

Wybrany przez Geo-Poland obiekt to Cytadela Centrum. Jest ona zlokalizowana przy ulicy Ku Cytadeli w Poznaniu. Inwestycja składa się z trzech części: mieszkaniowej, usługowej oraz biurowej. W jej skład wchodzą 72 mieszkania, lokal usługowy na parterze oraz budynek biurowy. Pod całością obiektu zrealizowana została hala garażowa. Budynek biurowy składa się z 5 kondygnacji o powierzchni około 850 mkw. W biurowcu pozostały jeszcze ostatnie wolne powierzchnie biurowe na sprzedaż.

 


0.0
Tagi: Poznań
Napisz pierwszy komentarz