Kinnarps Polska Sp. z o.o.

ALUPROF na targach BATIMAT w Paryżu

ALUPROF na targach BATIMAT w Paryżu
ALUPROF na targach BATIMAT w Paryżu
Targi Budowlane BATIMAT odbyły się w dniach 6-10 listopada br. Jednym z uczestników tego wydarzenia była firma ALUPROF.

W dniach 6-10 listopada odbyły się w Paryżu Międzynarodowe Targi Budowlane BATIMAT. Jest to największe i jednocześnie najważniejsze wydarzenie na francuskim rynku budowlanym Już od ponad pół wieku gromadzi ono przedstawicieli branży budowlanej z całego świata. Kolejne edycje pokazu mają miejsce nieprzerwanie od 1959 roku, a każda z nich rok rocznie przyciąga ok. 2,5 tys. wystawców oraz 350 tys. odwiedzających z całego świata. Jednym ze stałych uczestników tego renomowanego wydarzenia jest firma ALUPROF S.A.

W czasie 5 dni targów odwiedzający mieli możliwość przeglądu oferty produktowej polskiego dostawcy, jak i zapoznania się ze specjalnie przygotowanymi rozwiązaniami dobranymi pod kątem rynku francuskiego. Stoisko o powierzchni 145 mkw. cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Uwagę przyciągało nie tylko nietypowym designem, ale szeroką gamą produktów. Szczególny nacisk przy prezentacji oferty położono na zaprezentowanie rozwiązań przeciwpożarowych – opracowanych i przebadanych specjalnie pod potrzeby rynku francuskiego. 

Jesteśmy bardzo dumni z naszej ekspozycji podczas targów BATIMAT 2017. Francja to dla ALUPROF jeden z najważniejszych i najbardziej perspektywicznych rynków eksportowych. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby innowacyjność naszych produktów została dostrzeżona przez jak największą grupę europejskich odbiorców. Jako lider produkcji systemów aluminiowych obraliśmy za cel wsparcie ekspozycji polskich firm produkujących stolarkę i będących naszymi partnerami. Są to najlepsi ambasadorowie Polski i polskich produktów we Francji: Eko - Okna, Wiśniowski, Dako, Drutex, Oknoplast, Teamplast i Fakro. Tak buduje się polską markę i wysokiej jakości produkty na rynkach zagranicznych – mówi Bożena Ryszka, Marketing Manager w ALUPROF S.A. 

Na początku 2018 roku ALUPROF zaprezentuje swoją ofertę na Polyclose 2018 – najbardziej prestiżowych targach budowlanych w krajach Beneluxu.

 


0.0
Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz
mantra