Interbiuro - duży

Nowi najemcy w NEOPARKU

Biuro pokazowe NEOPARK
Biuro pokazowe NEOPARK
Yareal zyskał dwóch nowych najemców. W biurowcu NEOPARK zajmą oni 1000 mkw. powierzchni.

Do zlokalizowanego na południowym Służewcu obiektu biurowego swoje siedziby przeniosą spółka W.P.C. oraz ogólnopolski deweloper mieszkaniowy – Longbridge. Nowi najemcy zajmą biura znajdujące się na pierwszym piętrze budynku A. W procesie negocjowania warunków najmu deweloperowi kompleksu NEOPARK doradzał zespół JLL.

Spółka W.P.C. jest dystrybutorem japońskich, brytyjskich i indyjskich artykułów papierniczych, biurowych oraz szkolnych. Do biurowca NEOPARK wprowadzi się ona w lutym 2018 roku. Spółka będzie zajmować 540 mkw. powierzchni.

Do grona najemców NEOPARK dołączy również firma deweloperska Longbridge, która realizuje projekty mieszkaniowe w Warszawie oraz kilku innych miastach w Polsce. W biurowcu NEOPARK wynajęła ona 460 mkw. powierzchni biurowej. Spółka Longbridge planuje przenosiny do nowej siedziby również w lutym 2018 r.

Cieszymy się, że kolejne firmy dołączają do grona najemców, którzy wybrali nasz biurowiec na swoją siedzibę. NEOPARK jest zlokalizowany w południowej, najatrakcyjniejszej części Służewca. Wymagania najemców oraz ich pracowników ciągle się zmieniają, co wpływa na dostosowanie projektów do aktualnych potrzeb. Pokolenie Millenialsów oczekuje w standardzie przyjaznej, otwartej i atrakcyjnej przestrzeni zarówno w miejscu pracy, jak i wokół niego. Dlatego w NEOPARKU zaprojektowaliśmy całkowicie przeszkloną fasadę oraz duże, słoneczne tarasy, które kaskadowo schodzą stopniowo na rozległy, zielony dziedziniec z zadaszonymi miejscami do parkowania rowerów. Dziedziniec – choć stanowi część kameralnego zespołu biurowców – jest otwarty na ulicę i dostępny dla wszystkich. Staraliśmy się jak najlepiej wkomponować NEOPARK w zróżnicowane funkcje znajdujące się w jego bezpośrednim otoczeniu, aby uzupełnić atuty, które oferuje Służewiec – mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska.

 


1.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra