Forbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTER-BUD logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoArchicom logoKontor logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

TriGranit dwukrotnie nagrodzony

Árpád Török (Prezes firmy TriGranit) z nagrodami
TriGranit otrzymał dwie nagrody specjalne w prestiżowym konkursie FIABCI Hungary Awards.
Bonarka City Center wraz z parkiem Bonarka for Business w Krakowie oraz Millennium City Center w Budapeszcie – uzyskały nagrody specjalne w 19. edycji konkursu Hungarian Real Estate Development Award organizowanego przez Węgierskie Stowarzyszenie Nieruchomości, które jest głównym członkiem FIABCI Hungary
 
Otrzymanie dwóch nagród specjalnych w konkursie FIABCI Hungary Award to kolejne godne uwagi osiągnięcie, a zarazem stosowne odzwierciedlenie naszych starań i długofalowego dążenia do doskonałości. Celem TriGranit jest dalsza realizacja biurowców klasy A i obiektów detalicznych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, które zasługują na otrzymanie równie prestiżowych nagród w przyszłości – mówi Árpád Török, prezes TriGranit.
 
Obecnie TriGranit realizuje biurowce w Budapeszcie, Bratysławie, Krakowie i Katowicach, których łączna powierzchnia najmu brutto wynosi ponad 120 000 mkw. Obecnie na polskim rynku firma kontynuuje budowę kolejnych biurowców w kompleksie B4B w Krakowie. Aktualnie trwa budowa budynku H, który na krakowski rynek dostarczy 10 000 mkw. powierzchni najmu brutto. Oddanie obiektu do użytku zostało zaplanowane na 2019 r. W następnych latach zostaną zrealizowane budynki I i J. Z kolei w Budapeszcie firma realizuje biurowiec Millennium Garden o powierzchni najmu brutto 37 300 mkw., a w Bratysławie biurowiec Lakeside Park II o powierzchni najmu brutto 13 700 mkw. Ponadto w Katowicach powstają budynki wysokościowe Silesia Offices, które będą realizowane w dwóch etapach. 
 
FIABCI jest jedną z najbardziej reprezentatywnych organizacji w branży nieruchomości na świecie. Przyznaje ona krajowe nagrody branżowe w 18 krajach na całym świecie. 
 

0.0
Tagi: TriGranit
Napisz pierwszy komentarz
mantra