Przestrzeń coworkingowa w Galileo

Biurowiec Galileo
Biurowiec Galileo
Rise.pl, polski operator przestrzeni coworkingowych i biur serwisowanych, wybrał biurowiec Galileo na swoją trzecią lokalizację w Krakowie.

W budynku Galileo w Krakowie Rise.pl wynajął 1450 mkw. powierzchni biurowej. W transakcji właściciela budynku, firmę GTC, reprezentował agent wyłączny obiektu, czyli firma Savills. Z kolei wynajmującego reprezentowała agencja FYI Commercial Consulting. Z usług firmy Rise.pl w budynku Galileo będzie można korzystać od kwietnia 2018 r. 

Firma Rise.pl oferuje elastyczne miejsca pracy dostępne pod krótkoterminowy wynajem, a także usługi wspierające dla biznesu, takie jak wirtualne biuro, rachunkowość oraz pomoc w rejestracji spółek. Operator obecny jest w czterech polskich miastach (Warszawie, Rzeszowie, Katowicach i Krakowie w ramach biur własnych oraz franczyzowych LC Trade) oraz w Czechach. Firma istnieje na rynku od 2003 roku. 

W ostatnich miesiącach obserwujemy dynamiczny rozwój sektora elastycznych miejsc pracy. Rise.pl to firma obecna w Polsce już od dłuższego czasu, o silnej pozycji przede wszystkim na rynku krakowskim, z którego się wywodzi. Obecność operatora tego rodzaju powierzchni pozwoli obecnym najemcom budynku m.in. korzystać z możliwości wynajmu biura serwisowanego na krótki okres, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem w przypadku potrzeby szybkiego uruchomienia dodatkowego projektu – mówi Dariusz Karwański, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.

Biurowiec Galileo (wraz z budynkami Edison, Pascal i Newton) wchodzi w skład kompleksu biurowego, którego deweloperem i właścicielem jest firma GTC. Obiekt znajduje się przy ul. Armii Krajowej. Budynek oferuje 10 600 mkw. powierzchni biurowej. W tym roku kompleks przeszedł kompleksową modernizację. W jej ramach utworzono zielone pergole wokół obiektu, wprowadzono nową identyfikacje wizualną najemców oraz odnowiono lobby recepcyjne trzech budynków. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz