Tork

WCC zmieniło właściciela

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Warsaw Corporate Center (WCC) zmieniło właściciela. Nieruchomość zakupił Raiffeisen Immobilien KAG.

Warsaw Corporate Center to 10-piętrowy biurowiec. Obiekt oferuje ok. 8700 mkw. całkowitej powierzchni. Budynek zlokalizowany jest w bezpośrednim centrum Warszawy, tuż obok dworca Warszawa Centralna. Poprzednim właścicielem nieruchomości był Cromwell Property Group, któremu w procesie sprzedaży doradzała kancelaria Dentons. Biurowiec zakupił Raiffeisen Immobilien KAG, którego podczas transakcji reprezentował Knight Frank. Kancelaria Bird & Bird doradzała kupującemu w kwestiach prawnych, a TPA Poland zapewniła doradztwo podatkowe. 

WCC wzbogaca portfolio nieruchomościowe funduszu dla klientów instytucjonalnych, które skupia przede wszystkim obiekty biurowe i handlowe. Cieszymy się z kolejnego udanego zakupu w centrum Warszawy – komentuje Matthias Marhold, Dyrektor Zarządzający Raiffeisen Immobilien KAG. 

Cieszymy się, że mogliśmy doradzać Raiffeisen Immobilien KAG w procesie zakupu WCC w Warszawie. To przyjazny biurowiec z lokalizacją nie do pobicia. Jego zakup to znakomity krok, by zdywersyfikować portfel nieruchomościowy atrakcyjnym budynkiem położonym w ścisłym centrum – dodaje Krzysztof Cipiur, Associate Director w Dziale Rynków Kapitałowych, Knight Frank. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz