INTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoGTV Lighting logoCOTEX Office Centre logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKart Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Vistex rozwija się w Łodzi

CBL ma nowego najemcę. Do łódzkiego biurowca wprowadzi się producent oprogramowania dla biznesu.

Vistex Poland CEE sp. z o.o. jest producentem oprogramowania oraz aplikacji biznesowych dla największych firm na świecie. Firma w biurowcu CBL zajmie ponad 1500 mkw. powierzchni na czwartym piętrze. W związku z rozwojem naszej firmy, a co za tym idzie dynamicznym wzrostem zatrudnienia w łódzkim oddziale, zmuszeni byliśmy do poszukiwania nowej lokalizacji naszego biura, która sprostałaby naszym oczekiwaniom. Zapewnienie pracownikom przestrzeni sprzyjającej równolegle pracy zespołowej jak i indywidualnej, wyposażonej zarówno w strefy pracy i relaksu było naszym priorytetem. Przestrzeń oferowana przez NAI Estate Fellows w Łódzkim Centrum Biznesu posiada znakomite możliwości adaptacyjne i najlepiej wpasowała się w nasze oczekiwania. Ponadto istotna była dla nas lokalizacja w samym centrum Łodzi, sprzyjająca zarówno pracownikom zmotoryzowanym jak i tym poruszających się komunikacją miejską. Obiekt w pełni spełnia nasze wymagania i dodatkowo zapewnia dalsze możliwości rozwoju – mówi Agata Sulima, Manager Regionalny z firmy Vistex. 

Biurowiec CBL oferuje łącznie 7700 mkw. powierzchni. Obiekt posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne, na których znajduje się parking. Biurowiec oferuje powierzchnie biurowe przygotowane w oparciu o indywidualne aranżacje przestrzeni. Powierzchnie realizowane są zarówno w formacie open space, jak i w układzie gabinetów oraz stref pracy. CBL znajduje się w samym centrum Łodzi przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Piotrkowskiej. Do kluczowych Najemców CBL należą: Medicover, Eniro, Orange, FABRITY, BZ WBK czy TAX CARE. Budynek CBL, charakteryzuje się ponadczasową bryłą, która wpisała się już na stałe w krajobraz centrum Łodzi. Biurowiec oraz jego infrastruktura stale poddawane są systematycznym pracom modernizacyjnym tak aby spełniały obowiązujące obecnie standardy. W 2017 roku w budynku zostały przebudowane wszystkie hole wejściowe. Dzięki temu oraz doskonałej lokalizacji, CBL jest tak chętnie wybierany przez Najemców – mówi Piotr Klatka, Dyrektor Biura Regionalnego w Łodzi opowiadający z ramienia NAI Estate Fellows za komercjalizację i zrządzanie obiektem.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra