INTERBIURO logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoRIS Kotes logoCity Space logoTorus logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoPodium Investment logoKwiaty dla biura logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKart Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Philips Lighting postawił na Łódź

Symetris Business Park w Łodzi
Symetris Business Park w Łodzi
Philips Lighting oficjalnie otworzył Centrum Usług Finansowych w Symetris Business Park w Łodzi.

Philips Lighting otworzył nową siedzibę Centrum Usług Finansowych w budynku Symetris Business Park w Łodzi. Światowy lider branży oświetleniowej zajął 1670 mkw. w zrealizowanym przez Echo Investment obiekcie. W procesie najmu firmę Philips Lighting reprezentował Colliers International. Uroczyste otwarcie nowego biura odbyło się 27 marca. Gościem specjalnym wydarzenia byli przedstawiciele władz miasta Łodzi. 

Wybraliśmy nową przestrzeń biurową z myślą o komforcie naszych pracowników. Symetris Business Park jest położony w dogodnej lokalizacji, łatwo dostępny i bardzo nowoczesny. To ekscytujące środowisko pracy, oferujące także strefy relaksu, spełnia nasze standardy w zakresie lokalizacji, komfortu i wszystkiego, co składa się na doskonałe miejsce biurowe. Wierzymy, że wszystkim będzie się tu dobrze pracowało – powiedział Lion Paauwe, Dyrektor Centrum Usług Finansowych w Łodzi.

Firma Philips Lighting dostarcza innowacyjne produkty, systemy i usługi. Firma kieruje ofertę zarówno do klientów biznesowych, jak i do konsumentów. W 2017 r. firma odnotowała sprzedaż na poziomie 7,0 miliardów euro. Philips Lighting zatrudnia ok. 32 000 pracowników w 70 krajach.

Cieszę się, że Colliers mógł wspierać Philips Lighting w rozwoju w Łodzi, bo to już druga transakcja najmu firmy w mieście w ostatnich 2 latach. Wspólnie z naszym klientem wybraliśmy budynek Symetris wybudowany przez Echo Investment i należący obecnie do EPP, cechujący się bardzo dobrą lokalizacją, funkcjonalnością i jakością – podkreślił Marcin Włodarczyk, Dyrektor Regionalny Colliers International w Łodzi.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra