INTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoKwiaty dla biura logoRIS Kotes logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoKart Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Sky Tower na niebiesko

2 i 3 kwietnia Punkt Widokowym Sky Tower rozbłyśnie na niebiesko na znak solidarności z osobami chorymi na autyzm.

Sky Tower po raz kolejny przyłącza się do ogólnopolskiej akcji „Na niebiesko dla autyzmu”. 2 i 3 kwietnia o godzinie 20:00 na Punkcie Widokowym Sky Tower zostanie zapalona niebieska iluminacja. Takie działania z pewnością wpływają na budowanie świadomości i wiedzy na temat autyzmu. Dlatego każdego roku z chęcią przyłączamy się do akcji – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Sky Tower.

Kwietniową akcję organizuje Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu. W ten sposób chce zwrócić uwagę na osoby autystyczne, które potrzebują zrozumienia, pomocy i akceptacji.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu obchodzony 2 kwietnia. Został on ustanowiony w 2007 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ z inicjatywy Kataru. Na znak solidarności z osobami z autyzmem wiele budowli na świecie podświetlanych jest na niebiesko.

 


0.0
Tagi: Sky Tower
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra