Strefa „beauty” w biurowcu

W kompleksie biurowym Proximo 2 powstanie nowy salon urody.

W biurowcu Proximo 2 zostanie otwarty salon sieci G.BAR, która specjalizuje się w wyszukanych stylizacjach fryzur, paznokci i indywidualnie dopasowanych makijażach. Sieć jest obecna w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Kazachstan, Kirgistan i Słowenia, a wkrótce zostanie wprowadzona też do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na parterze biurowca Proximo 2 salon G.Bar zajmie lokal o powierzchni 76 mkw. Podczas transakcji najemcę reprezentowała firma NAI Estate Fellows, zaś nwestora kompleksu biurowego Proximo 2 (Hines Polska) reprezentował Colliers International

To pierwszy lokal naszej sieci w Polsce. Bardzo zależało nam na prestiżowej lokalizacji w miejscu doskonale skomunikowanym z pozostałymi częściami miasta aby nasze Klientki mogły nas łatwo znaleźć. Cieszymy się z wejścia na nowy rynek i liczymy, że nasz koncept spotka się z ciepłym przyjęciem ze strony Klientek, tak jak miało to miejsce w pozostałych krajach gdzie jesteśmy obecni – mówi Anastasiia Bessonova, dyrektor zarządzająca w G.BAR Polska.

Dzięki NAI Estate Fellows zmienia się charakter części usługowej budynku. Część parteru biurowca będzie strefą „beauty”, która nie tylko zaspokoi potrzeby pracowników biura, ale dzięki doskonałej lokalizacji przyciągnie nowych klientów zewnętrznych i okolicznych mieszkańców – mówi Rafał Misiak, negocjator NAI Estate Fellows. 

Cieszymy się, że nowatorski i bardzo pro-kobiecy, jeśli chodzi o usługi beauty, koncept G-Bar wybrał lokalizację na swój pierwszy salon w Polsce właśnie w budynku Proximo 2. Już wkrótce panie odwiedzające kompleks będą mogły korzystać z szerokiego wachlarza usług, szytego na miarę najbardziej wymagających klientek – mówi Anna Radecka, associate director w dziale powierzchni handlowych Colliers International.

Kompleks biurowy Proximo składa się z dwóch obiektów biurowo-usługowych. Znajduje się on blisko ścisłego centrum miasta. Lokalizacja obiektu zapewnia dostępność różnych środków komunikacji (w tym bezpośrednie sąsiedztwo stacji II linii metra). Budynki zostały zaprojektowane przez renomowaną pracownię architektoniczną Rolfe Judd oraz studio Pininfarina. Budynek Proximo II, w którym znajdzie się lokal G.Bar, usytuowany przy ulicy Przyokopowej w Warszawie. Obiekt oferuje najemcom 650 mkw. powierzchni usługowej oraz 19 950 mkw. przestrzeni biurowej mieszczącej się na 11 poziomach. Do dyspozycji najemców przeznaczonych jest 206 miejsc parkingowych znajdujących się na dwóch kondygnacjach podziemnych oraz 17 miejsc naziemnych. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz