Assa Abloy

Farmaceuci zostają przy Al. Jerozolimskich

Biurowiec Equator II
Biurowiec Equator II
Firma farmaceutyczna Alfasigma Polska postanowiła nie zmieniać adresu. Nadal jest ona jednym z najemców biurowca Equator II.

Firma farmaceutyczna Alfasigma Polska przedłużyła umowę najmu w budynku Equator II w Warszawie. W biurowcu tym zajmuje ona 500 mkw. W procesie negocjacji warunków umowy najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa

Alfasigma to firma, która powstała w wyniku połączenia działalności farmaceutycznej firm Alfa Wassermann i Sigma-Tau (dwóch najważniejszych włoskich grup farmaceutycznych). Jest ona obecna bezpośrednio w 18 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Rosji oraz wielu państwach europejskich. Łącznie firma zatrudnia około 2800 pracowników.

Przeprowadzona w 2017 roku globalna fuzja dwóch potężnych grup farmaceutycznych sprawiła, że nasza firma rozwija się jeszcze bardziej dynamicznie. Zdecydowaliśmy się zostać w biurowcu Equator II, ale niezbędne jest przeorganizowanie przestrzeni i odświeżenie wystroju biura tak, aby pasowało do naszego charakteru – mówi Tomasz Sobczyk z firmy Alfasigma.

Biurowiec Equator II znajduje przy Alejach Jerozolimskich. Jest on więc zlokalizowany przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych stolicy, a także w bliskim sąsiedztwie dworców kolejowych Ochota (plac Zawiszy) i Dworzec Zachodni. Na 14 kondygnacjach naziemnych obiekt oferuje ponad 21 000 mkw. powierzchni biurowej. Z kolei na 3 kondygnacjach podziemnych ulokowany jest parking na ponad 250 aut. Do grona kluczowych najemców obiektu należą m.in.: Medicover, WSiP, Bluesoft, AON oraz Regus. Właścicielem biurowca jest firma Karimpol.

Cieszymy się, że firma Alfasigma prężnie się rozwija i mogliśmy zapewnić najlepsze możliwe warunki nowej umowy najmu – mówi Justyna Szymczak, Doradca w dziale powierzchni biurowych Cresa Polska.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz