Giant

Biurowiec pełen najemców

Villa Metro Business House
Villa Metro Business House
Biurowiec Villa Metro jest już całkowicie wynajęty.

Inwestycja biurowo-usługowa Villa Metro powstała na warszawskim Mokotowie. Obiekt został już w 100 proc. wynajęty. Jeszcze w tym miesiącu wprowadzą się do budynku pierwsi najemcy biurowi. Na parterze obiektu zostały już otwarte lokale handlowe.
 
Bardzo się cieszę, że dostarczyliśmy na czas naszą kolejną w grupie inwestycję – mówi Yoram Reshef, Prezes Zarządu Reform Company 3 – jestem szczególnie dumny, że Villa Metro będzie gościć znane firmy z różnych branż. Podpisaliśmy korzystne, długoterminowe umowy. W trakcie wynajmu nasi klienci zwracali szczególną uwagę na doskonałą lokalizację tuż przy stacji metra, niebanalną architekturę budynku i wysoki standard oferowanych powierzchni.

Villa Metro Business House to nowoczesny, elegancki budynek klasy A+. Biura (7200 mkw. powierzchni) zlokalizowane są na ośmiu piętrach budynku, zaś na parterze znajduje się przestrzeń handlowo-usługowa. Podziemna część biurowca przeznaczona jest na parking. Biurowiec znajduje się na warszawskim Mokotowie u zbiegu ul. Puławskiej, al. Niepodległości i al. Wilanowskiej. Lokalizacja ta zapewnia szybki dojazd do centrum i innych dzielnic miasta. Pracownicy obiektu mogą korzystać z komunikacji miejskiej, bowiem w pobliżu budynku znajduje się stacja metra Wilanowska, przystanki autobusowe i tramwajowe, postój taksówek i pętla autobusowa linii podmiejskich.

Parter budynku zajmują najemcy z branży gastronomicznej i handlowej. Działa tu już kawiarnia sieci Starbucks oraz sklep sieci Rossmann. Pierwsze piętro biurowca wynajęła przychodnia PZU Zdrowie SA. Drugie piętro zajął Regus. Na trzeciej kondygnacji swoją siedzibę będzie mieć spółka z branży budowlanej Fundamental Group. Czwartą kondygnację wynajęła firma „imapp”, zaś na piętrze piątym swoje biuro będzie mieć firma farmaceutyczna Amgen Polska. Trzy najwyższe piętra zajmuje spółka Circle K Business Centre Poland.
 
Biurowiec Villa Metro spełnia normy certyfikatu LEED Gold. Wynajmującym i inwestorem obiektu jest Reform Company 3. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia DA Dziuba Architekci. Generalnym wykonawcą inwestycji był Fundamental Group, zaś nadzór techniczny ze strony inwestora prowadziła firma ARUP. Agentem wyłącznym w procesie wynajmu było CBRE.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz