Tork

Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Zachęcamy do tego, by wziąć udział w ankiecie nt. trendów w światowym budownictwie ekologicznym. Na podstawie odpowiedzi zostanie opracowany raport World Green Building Trends Study 2019!

W ramach współpracy Dodge Data & Analytics oraz World Green Building Council zbierane są opinie do 4. edycji World Green Building Trends 2019 Smart Market Report. Do udziału w badaniu trendów branży zielonego budownictwa zachęca m.in. Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC, które jest jedną z organizacji zrzeszonych w WorldGBC. Na podstawie ankiet on-line jesienią opracowany zostanie globalny raport. Badanie jest bowiem miernikiem wzrostu czynników napędzających rozwój zrównoważonego budownictwa i wskazaniu światowych trendów green building.

Ankieta skierowana jest przede wszystkim do architektów, deweloperów, projektantów, wykonawców, właścicieli budynków i firm inżynieryjnych. Wszystkie odpowiedzi w niej udzielone są anonimowe, wyniki natomiast analizowane będą łącznie. Badanie zajmuje ok. 12 minut. Swoimi spostrzeżeniami można podzielić się w badaniu on-line do 6 czerwca br. Uczestnicy badania otrzymają kopię raportu World Green Building Trends 2019 Smart Market Report, który zostanie opublikowany jesienią.

Badania będą niezwykle przydatne dla wszystkich organizacji czy firm skupionych wokół green building, zapewniając silny punkt odniesienia w zakresie trendów w budownictwie ekologicznym, zarówno w skali globalnej, jak i regionalnej. Zachęcamy do udziału i podzieleniu się swoimi spostrzeżeniami podkreśla Alicja Kuczera, dyrektor zarządzający Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC.

Link do ankiety:

http://survey.euro.confirmit.com/wix/p1864991397.aspx?mode=1&l=9&ks=99&ASC=16

 


0.0
Tagi: PLGBC
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra