Interbiuro - duży

Nowe biuro w Nowej Fabrycznej

Nowa Fabryczna
Nowa Fabryczna
Firma BSH dołączyła do grona najemców biurowca Nowa Fabryczna w Łodzi.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego sp. z o.o. jest producentem AGD. Firma wynajęła ponad 1500 mkw. w budynku Nowa Fabryczna. W tym łódzkim biurowcu BHS otworzy dział IT (R&D). W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Colliers International

Nowa inwestycja BSH w Łodzi wpisuje się w widoczny trend rozwoju miasta jako ważnego ośrodka IT w regionie. Sprzyja temu zarówno duża podaż wysokiej jakości obiektów biurowych, jak i dostępność wykwalifikowanych specjalistów IT kształconych na łódzkich uczelniach – mówi Marcin Włodarczyk, dyrektor regionalny Colliers International w Łodzi.

Nowa Fabryczna, jako pierwszy budynek biurowy w Nowym Centrum Łodzi, bardzo szybko stał się siedzibą wiodących marek, które wiążą przyszłość swoich operacji biznesowych z tym miastem. Jako deweloper związaliśmy się z łódzkim rynkiem biurowym na dobre i chcemy dostarczyć kolejną przestrzeń do pracy i spotkań, którą łodzianie i firmy znajdą w Bramie Miasta – mówi Agnieszka Krawczyk-Rogowska, regionalny dyrektor ds. wynajmu w spółce biurowej Skanska. 

Nowa Fabryczna to 7-kondygnacyjny biurowiec. Obiekt oferuje 21 400 mkw. powierzchni. Jest on zlokalizowany przy ulicy Składowej. Atutem inwestycji jest dobra komunikacja i dostęp do infrastruktury. Najemcy mogą korzystać z podziemnego garażu (210 miejsc parkingowych) oraz otwartego patio. Budynek posiada certyfikat LEED na poziomie Gold, a także spełnia wymagania certyfikatu „Obiekt bez barier”. Właścicielem obiektu jest szwedzki fundusz inwestycyjny Niam, zaś deweloperem i generalnym wykonawcą Skanska.

 

lobby, biurowiec

Nowa Fabryczna - lobby

 


1.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra