Interbiuro - duży

Budynki z historią przyciągają najemców

Centrum Biznesowe Łódź
Centrum Biznesowe Łódź
Hexagon rozwija się w Łodzi od 2006 r. Swoje nowe biuro firma otworzy w budynku Centrum Biznesu Łódź (CBL).

Hexagon w biurowcu CBL wynajął prawie 1240 mkw. powierzchni. Podczas negocjacji warunków umowy najemcy doradzała firma Colliers International. Na uroczystym otwarciu nowego biura gościli przedstawiciele władz miasta Łodzi. Firma Hexagon jest globalnym liderem rozwiązań cyfrowych, które tworzą tak zwane Autonomous Connected Ecosystems (ACE). 

Hexagon (reprezentowany przez Intergraph Polska sp. z o.o.) rozwija się w Łodzi od 2006 roku. Nowe biuro w tak reprezentacyjnym punkcie miasta to dla nas ukoronowanie dotychczasowej pracy, a także wielka odpowiedzialność. Staramy się, aby nasz wkład w działanie globalnej firmy był zauważalny na świecie, bierzemy udział w wytwarzaniu technologii, która zmienia niektóre dziedziny naszego życia i cieszymy się, że możemy to robić mieszkając i pracując w Łodzi – mówi Marek Brylski, dyrektor biura Hexagon w Łodzi, a jednocześnie dyrektor produkcji oprogramowania Hexagon Geospatial.

Biurowiec CBL, w którym Hexagon wynajął biuro, to jeden z bardziej rozpoznawalnych biurowców w Łodzi. Wspierana przez nas transakcja najmu pokazuje, że dobrze zlokalizowane budynki z bogatą historią, ponadczasową architekturą i oferujące wysoki standard skutecznie konkurują z najnowszymi obiektami i przyciągają wymagających najemców z sektora IT – mówi Marcin Włodarczyk, dyrektor regionalny Colliers International w Łodzi.

Centrum Biznesu Łódź to 6-kondygnacyjny budynek. Obiekt oferuje 7700 mkw. powierzchni biurowej. Budynek znajduje się przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Piotrkowskiej, w dzielnicy Śródmieście. CBL jest w trakcie rozpoczętego pod koniec 2017 roku kompleksowego procesu modernizacji zarówno technicznej, jak i powierzchni wspólnych, który zakończy się w pierwszym kwartale 2019 roku zabudowaniem istniejących podcieni nową 60-metrową recepcją oraz kawiarnią dostępną również z ulicy Piotrkowskiej. W budynku do dyspozycji najemców pozostaje 150 podziemnych miejsc parkingowych – dodaje Piotr Klatka, asset manager nieruchomości z ramienia LRC Poland. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra