Interbiuro - duży

Szwedzki Northmill otwiera biuro w Katowicach

Silesia Star
Northmill to szwedzka firma z branży finansowej. Swoją siedzibę będzie mieć on w biurowcu Silesia Star w Katowicach.

Northmill to szwedzka firma innowacyjna fintech, która rozwija usługi bankowe z wykorzystaniem technologii i innowacji. Swoje biura firma posiada w Szwecji, Finlandii i Polsce. W Katowicach siedziba Northmill będzie znajdować się w biurowcu Silesia Star w należącym do LC Corp SA. Firma wynajęła biuro o powierzchni 500 mkw. Wprowadzi się do niego w grudniu 2018 r.

Duże zainteresowanie wynajmem biur w Silesia Star przez międzynarodowe firmy, takie jak Northmill, to wynik naszych starań o jak najwyższy komfort najemców. Jedną z największych zalet Silesia Star jest lokalizacja biurowca w ścisłym centrum miasta bezpośrednio przy Drogowej Trasie Średnicowej, Uniwersytecie Śląskim oraz Muzeum Śląskim. Osoby pracujące w biurach w Silesia Star mogą korzystać między innymi z parkingu, punktów usługowych, sklepów w pasażu handlowym, a także kantyny i kawiarni. Na terenie biurowca funkcjonuje też renomowany klub fitness. Dodatkowo spełniamy wymagania najemców wobec nowoczesnego wykończenia przestrzeni biurowej – mówi Izabela Miśta, manager ds. najmu LC Corp SA.

Kompleks Silesia Star składa się z dwóch 8-kondygnacyjnych budynków połączonych pasażem handlowym. Oba obiekty oferują łącznie 25 340 mkw. powierzchni biurowej i 2140 mkw. powierzchni handlowej. Projekt biurowca powstał w biurze Autorskiej Pracowni Architektury Kuryłowicz & Associates. Kompleks Silesia Star należy do LC Corp SA.

 


2.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Greeek :
Zagraniczne firmy przenoszą siedziby do Polski: https://walterherz.com/pl/a/wielka-piatka-polskiego-outsourcingu
23 lipca 2018 13:45
Interbiuro - duży
mantra