Targi w Cannes ożywiły wrocławską inwestycję

Na zdjęciu: Aquarius Business House (wizualizacja)
Na zdjęciu: Aquarius Business House (wizualizacja)
Rozpoczął się II i zarazem ostatni etap inwestycji Aquarius Business House – obiektu, który stanie w centrum Wrocławia, u zbiegu ulic Borowskiej i Swobodnej.

I etap inwestycji dobiegł końca. Budowa trwała od czerwca do listopada 2011 r. Budynek, zaprojektowany przez kielecką pracownię Arcad, powinien zostać ukończony we wrześniu 2013 r. Wykonawcą stanu surowego biurowca jest Eiffage Budownictwo Mitex SA.

W październiku 2011 roku polski oddział koncernu informatycznego Tieto, Tieto Poland, wynajął powierzchnię biurową w Aquarius Business House. Podczas tegorocznych targów MIPIM koncern zdecydował się na wynajęcie dodatkowej powierzchni. Porozumienie w tej sprawie zawarł uroczyście z Echo Investment w obecności wiceprezydenta Adama Grehla na stoisku miasta Wrocławia. Łącznie firma Tieto wynajęła przeszło 8 500 m kw. w Aquarius Business House. Tym samym już przeszło 85 proc. powierzchni biurowej w obiekcie zostało wynajęte.

Aquarius Business House będzie budynkiem klasy A o powierzchni 25 000 m kw. Wśród dodatkowych funkcji budynku inwestor wymienia m.in. przychodnię medyczną, lunch bar, restaurację, kawiarnię, fitness club oraz parking rowerowy z szatnią i prysznicami dla rowerzystów.


0.0
Napisz pierwszy komentarz