Giant

Pierwsi najemcy Imagine

Kompleks biurowy Imagine
Łódzki biurowiec Imagine pozyskał pierwszych najemców.

Pierwszym najemcą przestrzeni biurowych w obiekcie Imagine została firma Bluerank. Jest to firma działająca w branży internetowej. Powstała ona w Łodzi w 2005 r., a obecnie realizuje ponad 250 projektów dla klientów z 32 krajów na całym świecie. Bluerank wynajął 2043 mkw. powierzchni na okres 7 lat. 

Rozwijamy się nieustannie od 13 lat i wiążemy swoją przyszłość z Łodzią. W Imagine, miejscu świetnie skomunikowanym na mapie Łodzi, obejmiemy ponad dwukrotnie większą powierzchnię by zaspokoić potrzeby wciąż rosnącego zespołu. Avestus Real Estate zaoferował nam swoje doświadczenie oraz konstruktywne i elastyczne podejście do przygotowania nowoczesnego biura spełniającego wszystkie wymagania pracowników. To nas przekonało – dodaje Maciej Gałecki, CEO Bluerank.

Najemców zyskała także przestrzeń handlowo-usługowa zlokalizowana na parterze budynku B Imagine. Zostanie ona zagospodarowana m.in. przez dwujęzyczne przedszkole Kids&Co. oraz restaurację Olimp. Nowoczesna placówka przedszkolna powstanie na powierzchni 517 mkw. Z kolei, na 362 mkw. powstanie strefa gastronomiczna zagospodarowana przez restaurację Olimp. 

Kompleks biurowy Imagine będzie składał się z trzech budynków. Dwa 6-kondygnacyjne obiekty zaoferują łącznie 17 200 mkw. powierzchni komercyjnej (14 800 mkw. powierzchni biurowej i 2400 mkw. powierzchni handlowo-usługowej). W trzecim budynku będzie znajdował się naziemny garaż. Inwestor projektu, Avestus Real Estate, planuje oddanie do użytku całego kompleksu na III kw. 2019 r. Obecnie na placu budowy trwają intensywne prace konstrukcyjne. Generalny wykonawca części biurowej, Eiffage Polska Budownictwo S.A., realizuje obecnie prace żelbetowe na kolejnych kondygnacjach budynku A i budynku B. Projekt biurowca Imagine przygotowała pracownia DDJM Biuro Architektoniczne, a komercjalizacją kompleksu zajmuje się firma Colliers International.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz