Giant

Wakacyjny klimat w krakowskim biurze

|
3S Fibertech
3S Fibertech
Jednym z kluczowych elementów w kreowaniu marki jest przestrzeń biurowa, której przemyślana aranżacja wpływa na działania pracowników, zwiększając ich samopoczucie i produktywność. Ma również znaczenie w kształtowaniu pierwszego wrażenia podczas kontaktów biznesowych.

W krakowskim biurze 3S Fibertech, przy użyciu spersonalizowanych tapet i wykładzin Newmor Polska, stworzono wakacyjny klimat, który pozwala zrelaksować się w samym sercu pracy. Przy pomocy dokładnej konsultacji oraz indywidualnej aranżacji stworzono intrygującą przestrzeń, która przepełniona jest malowniczym pejzażem i wakacyjną beztroską. Wszystko kusi pracownika, by dłużej został we wnętrzu biurowca.


Biurowy wellbeing

Oczekiwania pracowników, którzy w przestrzeniach biurowych spędzają wiele godzin w ciągu dnia, zmieniły się na przestrzeni lat. Wyniki najświeższych raportów informują, że w pomieszczeniach spędzamy nawet 80 proc. całego dnia. W obliczu tych danych dbanie o wystrój miejsca pracy wydaje się niezwykle istotne. Młoda generacja pracowników nie chce ograniczać się do typowych biur, w których pracowali ich rodzice. Dla obecnego pokolenia liczą się wnętrza atrakcyjne wizualnie, zgodne z najnowszym trendami, których użytkowanie jest komfortowe, a ich przeznaczenie nie ogranicza się jedynie do pracy, lecz również relaksu i ładowania baterii przed kolejnymi wyzwaniami.


Powiew morskiej bryzy

Odświeżona niedawno krakowska siedziba 3S Fibertech została zaprojektowana w oparciu o nowoczesne rozwiązania i pełną personalizację wnętrz. Połączono w nich nadruki na tapetach obiektowych Newmor Polska z nadrukami na wykładzinie PCV i na wykładzinie dywanowej. W biurowej strefie relaksu z żółtymi fotelami skomponowano nadruk nadmorskiej plaży oraz wykładzinę powielającą wzór piasku.  Podobny efekt osiągnięto w recepcji, gdzie na ścianach oraz wykładzinach zastosowano geometryczne wzory. Żółty kolor przeniesiono na ściany i sufit, który połączono z szarością i elementami grafitu. Dzięki temu przestrzeń do pracy zyskała wakacyjny nastrój, umilając pracę użytkownikom obiektu.


Indywidualny rys

Miejsce do pracy, w którym można cieszyć się letnim klimatem niezależnie od pory roku, stworzono przy współpracy z Newmor Polska, liderem wśród dostawców materiałów wykończenia wnętrz obiektów komercyjnych. W tym przypadku producent zaproponował indywidualne wzory stworzone na specjalne zamówienie klienta, które zostało zrealizowane po konsultacji i przy doradztwie fachowców. Producent oferuje również wiele gotowych kolekcji, spośród których można wybierać rozwiązania dla swoich wnętrz. Kompletne podejście do tworzenia przestrzeni biurowych pozwala specjalistom pracującym dla Newmor Polska komponowania kompletnie spersonalizowanych, a także wysokiej jakości wnętrz.

 


 

Dodatkowe informacje: www.newmor.pl


0.0
Napisz pierwszy komentarz