Giant

Tapety ożywią wnętrze jesienią

art. sponsorowany
|
Newmor Custom Flourish Flourish - Rouge
Najnowsza kolekcja tapet od Newmor
Tapety mają różne oblicza, potrafią być nowoczesne, zdobione fantazyjnymi wzorami czy też nasycone kolorem. Obecnie wracają na salony i potrafią odmienić wnętrze wszystkich przestrzeni – także publicznych. Nadają im bowiem elegancji i ożywiają.

Z projektowaniem tego typu rozwiązań wiąże się wiele wyzwań. W przestrzeniach publicznych, takich jak np. hotele, restauracje i kawiarnie, biurowce czy szpitale muszą zostać zachowane pewne standardy, spójność wizualna, przepisy bezpieczeństwa. Są to tylko niektóre wytyczne niezbędne do zaprojektowania przestrzeni. Projektanci jednak nie poddają się i próbują zachować charakter obiektów przy jednoczesnej realizacji planów inwestorów.


Funkcjonalna elegancja

Walory estetyczne są niezmiernie ważne, ponieważ decydują o tym, jak czujemy się w danym miejscu i czy do niego wrócimy. Wystrój wnętrza świadczy o jego charakterze, kształtuje opinię na jego temat. Materiały, oprócz cech wizualnych, muszą przede wszystkim zawierać w sobie element funkcjonalny. Nie należy jednak zapominać, że powinny one być wytrzymałe i praktyczne.

Dzięki ciągle rozwijającym się technologiom, także rynek tapet ma do zaoferowania coraz ciekawsze rozwiązania. Korzysta z nich lider polskiego rynku tej branży, marka Newmor Polska, którą tworzy zespół ekspertów, posiadający długoletnie doświadczenie. W tym roku firma obchodziła swoje 18-lecie. Wzornictwo Newmor można odnaleźć w wielu przestrzeniach użyteczności publicznej, począwszy od hoteli, poprzez szpitale, kończąc na biurowcach. Jesienne nowości tej firmy to prawdziwa uczta dla konesera i miłośników designu.


Kwiaty: niezbędnik sezonu

Ten motyw jest coraz bardziej popularny i można go spotkać w wielu wnętrzach. Jak podpowiadają eksperci, decydując się na jego wybór najlepszy efekt uzyska się poprzez zastosowanie tapety tylko na jednej ze ścian. Umiar stanowi klucz przy tworzeniu aranżacji z wykorzystaniem motywu florystycznego. Wśród nowości, w kolekcji Blooming Marvellous Bloom oraz Blooming Marvellous Flourish, pojawiły się fantazyjne, barwne pąki kwiatów oraz bukiety. Poprzez zastosowanie technologii druku cyfrowego uzyskano realistyczne i bujne wzory. Kwiatowe motywy są dostępne we wszystkich wariacjach: intensywnych kolorach, barwach pastelowych oraz w wersji czarno-białej.


Inspirowane naturą

W przestrzeniach, do których dociera niewiele światła, doskonale sprawdzą się ekologiczne tapety Len-Tex Volume 1, oraz Len-Tex Volume 2. Są to winylowe tapety inspirowane plastrami miodu, które dzięki swojej unikalnej strukturze połyskują w świetle i nadają wnętrzu wyrafinowania. Swoje zastosowanie znajdzie również kolekcja Firefly, która w niezwykle efektowny sposób rozjaśnia pomieszczenie. W najnowsze trendy wpisuje się także wytłaczana tapeta Plateau. Wzór imitujący naturalne kamienie tworzy optycznie złudzenie przenikania się warstw.


W trosce o środowisko

Jeśli pragniemy dbać o środowisko i zapewnić czyste powietrze we wnętrzach wybór tapet Newmor okaże się celnym rozwiązaniem, ponieważ wszystkie produkty Len-Tex Volume posiadają certyfikat Clean Vinyl Technology. Zarówno podczas nakładania, jak i późniejszego użytkowania, tapety emitują niższy poziom lotnych związków organicznych. Są również odporne na promieniowanie UV, co powoduje, że nie utracą barw w krótkim czasie. Co więcej, ich elastyczność zapewnia doskonałe krycie drobnych pęknięć na ścianach. Przy wyborze pięknego wzornictwa najwyższej jakości warto wziąć pod uwagę tapety Newmor. Szeroka oferta pozwala wybrać projekty idealnie dopasowane do rodzajów przestrzeni publicznych. Tworzono je z myślą o osobach, którym będą towarzyszyć, gwarantują wyjątkowe aranżacje, eksponują pozostałe wyposażenie wnętrz i nadają indywidualnego charakteru całości powierzchni.

 


 


0.0
Napisz pierwszy komentarz