INTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Budynek Kolmet czeka na nowych najemców

Na zdjęciu: wnętrze Kolmetu
Na zdjęciu: wnętrze Kolmetu
Colliers International została wybrana na wyłącznego agenta, zajmującego się komercjalizacją powierzchni biurowej w budynku Kolmet.

W obiekcie Kolmet dostępna jest nie tylko powierzchnia biurowa, ale również magazynowa. Nieruchomość leży przy ul. Jana Olbrachta, w bliskiej odległości od centrum handlowego Wola Park. Łączna powierzchnia najmu powierzchni biurowej wynosi ok. 12 000 m kw. Budynek wyposażony został w parking z 360 miejscami postojowymi.

Wieloletni najemcy chwalą sobie ten obiekt z uwagi na jego funkcjonalność i reprezentacyjne powierzchnie wspólne. Bezproblemowy, szybki dojazd z i do centrum Warszawy oraz dogodne połączenie z siecią dróg wyjazdowych z miasta są dużą zaletą tego obiektu, a restauracja oraz sale konferencyjne to tylko niektóre z udogodnień – mówi Marta Wiewiórowska-Kudła z Działu Powierzchni Biurowych – Reprezentacja Właściciela, Colliers International Poland.

Powierzchnie są wyposażone w klimatyzację, podwieszane sufity i uchylne okna. Dodatkową atrakcją dla pierwszych potencjalnych najemców jest możliwość wynajęcia powierzchni biurowej z tarasem – dodaje Marta Wiewiórowska-Kudła.

Właścicielem budynku jest Kolmet – Mosaic CEE Limited, doradca w zakresie inwestycji na rynku nieruchomości, świadczący usługi dla Mosaic Property CEE Limited. Pierwszy raz od czasu otwarcia budynku  najemcy mają możliwość wynajęcia powierzchni biurowo-magazynowej.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra