PGE Narodowy

Grupa PHN wybuduje biurowiec

Na zdjęciu: wizualizacja biurowca przy ul. Foksal 10 a
Na zdjęciu: wizualizacja biurowca przy ul. Foksal 10 a
Należący do Grupy PHN S.A. Polski Holding Nieruchomości S.A. zrealizuje inwestycję biurową przy ul. Foksal 10, w centrum Warszawy. Właścicielem nieruchomości jest spółka.

7-kondygnacyjny budynek o 3730 m kw. łącznej powierzchni użytkowej zostanie wzniesiony na działce o powierzchni  1773 m kw. Teren znajduje się w prestiżowej części Warszawy, na skrzyżowaniu ulic Foksal i Krywulta, nieopodal Traktu Królewskiego. Obecnie na działce mieści się sala kinowo-odczytowa.

Projekt biurowca przygotowała pracownia architektoniczna Juvenes. Do wykończenia budynku zostaną użyte wysokiej klasy materiały, takie jak kamień, szkło i metal. W obiekcie znajdą zastosowanie nowoczesne rozwiązania, w tym podniesione podłogi i podwieszone sufity. Dobre oświetlenie pomieszczeń biurowych zapewnią okna o dużej powierzchni.

Kameralny obiekt przy ul. Foksal to idealne miejsce dla firm, które cenią prestiżową lokalizację, a z drugiej strony zależy im na zachowaniu atmosfery prywatności. Rozkład pomieszczeń możemy dopasować do oczekiwań najemców tak, aby najbardziej optymalnie wykorzystać powierzchnię – podkreśla Paweł Laskowski–Fabisiewicz, Wiceprezes Zarządu Grupy Polski Holding Nieruchomości S.A.

Zabudowa nieruchomości zlokalizowanej przy ulicy Foksal 10 to kolejny krok w kierunku realizacji strategii działania Grupy PHN S.A. Już dziś, jesteśmy otwarci na współpracę biznesową z potencjalnymi partnerami i najemcami – dodaje Wojciech Papierak, Prezes Grupy PHN SA.

Grupa PHN S.A. posiada 185 nieruchomościami na terenie całej Polski. Może również poszczycić się blisko 50-letnim doświadczeniu w budownictwie. Jej wyłącznym akcjonariuszem jest Skarb Państwa.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
PGE Narodowy
mantra