Giant

Popularny operator przenosi się do Ogrodowej Office

|
Ogrodowa Office
Ogrodowa Office
Nowootwarty biurowiec w centrum Łodzi przyciąga najemców jak magnes. Kolejną firmą, która dołączyła do tego grona jest Orange Polska, zdecydowała się na zajęcie 4 000 mkw. na pierwszym piętrze.

Transakcja przeprowadzona za pośrednictwem CBRE dotyczy powierzchni magazynowej i biurowej, które zostaną przeniesione do nowej lokalizacji z innych części Łodzi na początku drugiego kwartału 2019 r. Ponad pięciuset pracowników z różnych obszarów: sprzedażowych, IT, wsparcia obsługi oraz administracji znajdzie się w jednym miejscu.


Naszym celem jest zapewnienie digitalnego i elastycznego środowiska pracy. Oprócz indywidualnych miejsc pracy nasi pracownicy mają możliwość korzystania z powierzchni wspierającej – sal konferencyjnych o różnej wielkości, strefy biurek o regulowanej wysokości blatów oraz miejsc do pracy cichej. Pracownicy będą mogli łączyć pracę w biurze z pracą zdalną. Taki model funkcjonuje już od roku w Gdańsku, a w przyszłości wprowadzimy go także w innych miastach - mówił Adam Wrzosek, Dyrektor Środowiska Pracy w Orange Polska.


Biurowiec Ogrodowa Office posiada części biurowe oraz usługowe, które rozmieszczono na 28 000 mkw. przestrzeni całkowitej. W części podziemnej znajduje się parking na 300 samochodów oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych. W budynku zastosowano wiele tzw. „zielonych rozwiązań” pozwalających m.in. na efektywne wykorzystywanie energii. Obiekt wyposażono w szatnie i prysznice dla cyklistów. Projekt architektoniczny budynku dzięki wysokim standardom ekologicznym uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Very good.


Serdecznie witamy Orange Polska w gronie najemców Ogrodowa Office. Dziś stopień komercjalizacji obiektu wzrasta do niespełna 60 proc., a dodatkowo zauważamy, że niedawne oddanie biurowca do użytkowania wzmaga zainteresowanie potencjalnych najemców. Jako biurowiec klasy A Ogrodowa Office, ze wszystkimi atutami tego rodzaju powierzchni, to doskonały wybór dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom komfortowe miejsce pracy w tętniącym życiem, centralnym punkcie miastaskomentował Alexander Jurkowitsch, członek zarządu firmy Warimpex.


Wśród dotychczasowych najemców biurowych budynku znajdują się takie firmy jak MakoLab S.A., PwC Polska sp. z o.o., bank Citi Handlowy oraz Harman Connected Services Poland Sp. z o.o.


0.0
Napisz pierwszy komentarz