Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Bolero dla UL International

|
Wizualizacja Bolero Office II, fot. materiały prasowe
Wizualizacja Bolero Office II, fot. materiały prasowe
Centrum badawczo-rozwojowe UL International podpisało umowę najmu powierzchni biurowo-magazynowej w Bolero Office II – obiekcie zaprojektowanym specjalnie na potrzeby tej firmy.

Budynek przy ul. Równoległej 4 w Warszawie realizuje deweloper Real Management. W ramach projektu do użytkowania zostanie oddanych 3600 mkw. powierzchni, z czego 2000 mkw. mają zająć biura. Pozostała przestrzeń będzie pełnić funkcję techniczną.

Usługi doradcze w zakresie najmu, na rzecz najemcy świadczyła firma AXI IMMO. Polski oddział UL International prowadzi działalność od 2004 r., a swoje laboratorium otworzył w Polsce w 2006 r. Centrum badawczo-rozwojowe zajmuje się przede wszystkim testowaniem, inspekcją oraz certyfikacją (rynek TIC) produktów przed ich wprowadzeniem na rynek. W związku z rozwojem firmy oraz jej większym zapotrzebowaniem na nowoczesną powierzchnię biurową i laboratoryjną, podjęto decyzję o zmianie lokalizacji. Nowa siedziba centrum badawczo-rozwojowego ma także zapewnić lepsze warunki dla pracowników.

UL International dynamicznie rozwija się na całym świecie, w tym również w Polsce. Stale poszerzamy zakres naszych usług, co z kolei pociąga za sobą potrzebę zatrudniania specjalistów w danych dziedzinach. Zdecydowaliśmy się na relokację, ze względu na dynamiczny wzrost zatrudnienia, a także potrzebę zwiększenia powierzchni laboratoryjnej. Nowy obiekt, który został specjalnie dla nas zaprojektowany, będzie uwzględniał szereg kryteriów technicznych i jakościowych specyficznych dla centrum badań i certyfikacji – dodaje Beata Staniszewska, UL Polska Site Leader.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra