Assa Abloy

Interbiuro zaprasza na film „Oni”

|
fot. materiały prasowe
Kasia Smutniak w filmie „Oni”, fot. Gianni Fiorito
Firma Interbiuro design & fit out zaprasza branżę nieruchomości na specjalny pokaz filmu „Oni”.

Film został zainspirowany biografią byłego premiera Włoch, Silvio Berlusconiego. Historia bohatera wzorowanego na postaci znanego milionera i potentata medialnego, stała się pretekstem do przedstawienia świata polityki, któremu nieobce są zepsucie, korupcja czy manipulacja medialna. Film nie jest typową biografią. Wydarzenia prawdziwe i prawdopodobne przeplatają się tu z fikcją będącą wytworem wyobraźni reżysera.

Połączenie społecznej satyry na miarę Felliniego z grzesznym hedonizmem późnego Scorsese. „La Dolce Vita” spotyka się z „Wilkiem z Wall Street”. Zachwycający kalejdoskop barw, nagiej przyjemności i voyeryzmu – pisze o filmie Cine-Vue.

Interbiuro zaprasza 10 stycznia o 20:00 do kina Muranów. Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym portalu e-biurowce.pl.

Specjalny pokaz filmu „Oni” jest kolejnym z serii tego typu seansów organizowanych od 8 lat przez firmę Interbiuro i dystrybutora filmowego Gutek Film. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są specjaliści z branży nieruchomości.

Partnerami pokazu są: EUROPTIMA, TEKNOS oraz ELMAX Oświetlenia i elektrotechnika. Rozwiązania dla biur.


3.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz