bcb wrzesień 2020

Nowy rok, nowe coworki w Warszawie

|
Biurowiec Ethos, fot. materiały prasowe
Solutions.Rent, fot. materiały prasowe
Solutions.Rent – międzynarodowa sieć coworkingowa, otworzy swoje biuro w inwestycji Ethos.

W biurowcu przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie mieści się ok. 17 000 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej. Zawarta umowa najmu obejmuje 3600 mkw. Otwarcie w Polsce flagowej siedziby izraelskiej firmy odbędzie się jeszcze w styczniu 2019 r. Umowa ma charakter długoterminowy. Nowy najemca zajmie powierzchnie na I i III piętrze biurowca. Przestrzeń została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić zarówno pracę indywidualną (pojedyncze biurka), jak i zespołową (gabinety). Solutions.Rent przygotuje 505 stanowisk pracy. Ponadto do dyspozycji użytkowników będzie 12 sal konferencyjnych oraz przestrzeń eventowa na parterze, z której jednocześnie może korzystać 200 osób.

Solutions.Rent dołączy do grona najemców nowoczesnej powierzchni biurowej w obiekcie Ethos. Swoją działalność prowadzą tu już takie firmy i marki jak m.in. HBO Polska, Hogan Lovells i Seewald Attorneys, Digital Ergo IT, Audi City, Green Cafe Nero Gold oraz W.Kruk Rolex.

Biura Solutions.Rent w Ethosie zlokalizowane są w prestiżowym miejscu, w samym sercu stolicy, tuż przy tętniącym życiem Placu Trzech Krzyży. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się ambasady, konsulaty, ministerstwa i inne instytucje rządowe, a także siedziby międzynarodowych firm i banków, restauracje i kawiarnie, a w pobliżu – butiki najlepszych marek modowych. To tworzy niesamowite środowisko pracy i wymiany doświadczeń dla naszych najemców – mówi Yaron Cohen, prezes zarządu Solutions.Rent.

Firma oferuje powierzchnie coworkingowe również w kamienicy Małachowski Square przy Placu Małachowskiego 2 w Warszawie.


5.0
Tagi: Ethos
Napisz pierwszy komentarz