Interbiuro - duży

Zarządzanie biurowcem Łódź 1 w rękach Colliers International

|
Biurowiec Łódź 1, fot. materiały prasowe
Biurowiec Łódź 1, fot. materiały prasowe
Biurowiec Łódź 1, którego właścicielem jest Grupa Prime Holdings, będzie zarządzany przez firmę doradczą Colliers International. O zawarciu umowy poinformowano 7 sierpnia.

 

Obiekt należy do Grupy Prime Holdings, która specjalizuje się w finansowaniu, zarządzaniu i inwestowaniu w nieruchomości typu Private Equity. Aktualnie Grupa koncentruje się na działalności w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W portfelu inwestora są biurowce, budynki mieszkalne i handlowe. Zasięg działania Grupy obejmuje także projekty rewitalizacyjne na rynkach mieszkaniowym i biurowym.

 

Biurowiec Łódź 1, którego dotyczy umowa z Colliers International, znajduje się przy al. Piłsudskiego 22. Obiekt składa się z 4 kondygnacji, a jego powierzchnia najmu wynosi 6500 mkw. Lokalizacja biurowca daje najemcom dostęp do infrastruktury komunikacyjnej: przystanków tramwajowych i autobusowych oraz parkingu ze 130 miejscami postojowymi. Ponadto w pobliżu obiektu Łódź 1 znajdują się m.in. kawiarnie, centrum handlowe Galeria Łódzka oraz deptak na ul. Piotrkowskiej.

 

W ciągu ostatnich kilku lat Łódź urosła do rangi jednego z najdynamiczniej rozwijających się biurowych rynków regionalnych, dzięki czemu stała się atrakcyjnym miejscem do inwestowania dla deweloperów i funduszy. Nasza firma dostrzega ten potencjał, dlatego mogę z radością poinformować, że portfolio zarządzanych przez nas obiektów poszerzyło się o kolejny atrakcyjny projekt z tego miasta: Łódź 1 — mówi Agnieszka Krzekotowska, dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Colliers International.


2.0
Napisz pierwszy komentarz