Czyste ręce dla wszystkich

art. sponsorowany
|
Firma Tork zachęca do sprawdzenia czystości swoich dłoni
Firma Tork zachęca do sprawdzenia czystości swoich dłoni
Światowy Dzień Mycia Rąk jest okazją dla marki Tork, aby przypomnieć, jak ważne jest podnoszenie świadomości na temat higieny – dlaczego, kiedy, jak i gdzie myjemy ręce pomaga w tworzeniu zdrowszego świata.

Mycie rąk to jedna z najprostszych i najważniejszych metod walki z drobnoustrojami. Według najnowszych badań mycie rąk sprawia, że ludzie są szczęśliwsi i zdrowsi. 45 proc. osób czuje się bardziej komfortowo ściskając czyjąś dłoń, gdy wie, że została ona umyta. 47 proc. ankietowanych deklaruje, że wróci do danej restauracji, jeśli będą pewni, że jej pracownicy przestrzegają zasad higieny, w tym procedury mycia rąk. 60 proc. pracowników w biurach typu open space obawia się o poziom higieny w pracy. 20 proc. infekcji dróg oddechowych (np. przeziębień) można uniknąć poprzez mycie rąk (When and How to Wash Your Hands. CDC. Centers for Disease Control and Prevention.) Przytoczone dane wskazują, że prawidłowa higiena dłoni ma kluczowe znaczenie w każdej branży oraz dla wielu aspektów naszego życia.

Marce Tork, jako wiodącej na świecie marce produktów higienicznych zależy na zdrowiu i higienie pracowników oraz pracodawców. Tork wierzy w połączenie najlepszej jakości produktów higienicznych, specjalistycznej wiedzy i niezawodnych narzędzi wspierających. Dzięki kompetentnemu zespołowi, odpowiednim narzędziom oraz innowacyjnym pomysłom, marka pomaga swoim klientom podwyższać standardy higieny w budynkach komercyjnych oraz użytku publicznego na całym świecie. Produkty Tork promują ideę czystych rąk dla wszystkich. 78 proc. ręczników do dozowników Tork Elevation jest pakowanych w opakowania Easy Handling, a wszystkie dozowniki do mydła Tork posiadają certyfikat „Łatwy w obsłudze”, co sprawia, że są one proste w użytkowaniu nawet przez osoby, mające mniejszą sprawność i siłę w rękach.

Z okazji Światowego Dnia Mycia Rąk Tork zachęca to przeprowadzenia testu pozwalającego sprawdzić czystość naszych dłoni. Marka przygotowała także instruktażową infografikę na temat znaczenia mycia rąk, która w obrazowy sposób pomaga przybliżyć temat właściwej higieny klientom, pracownikom i osobom w naszym najbliższym otoczeniu.

Materiały do pobrania:

Instrukcja mycia rąk

Plakat

Filmy do pobrania


0.0
Tagi: Tork
Napisz pierwszy komentarz