Assa Abloy

Nowa umowa najmu w Principio

|
Biurowiec Principio w Krakowie, fot. materiały prasowe Knight Frank
Biurowiec Principio w Krakowie, fot. materiały prasowe Knight Frank
Spółka Eko-Park, do której należy krakowski biurowiec Principio, wynajęła ponad 800 mkw. powierzchni firmie Unity Group.

Obiekt znajduje się przy ul. Armii Krajowej w dzielnicy Bronowice. Oznacza to, że biurowiec jest zlokalizowany w rejonie miasta dobrze skomunikowanym z lotniskiem w Balicach, autostradą A4 i centrum.

 

W negocjacjach z najemcą w imieniu właściciela budynku uczestniczyła firma doradcza Knight Frank. Grupa świadczy swoje usługi na rzecz indywidualnych właścicieli i kupujących, deweloperów, inwestorów oraz najemców korporacyjnych. Jej główna siedziba znajduje się w Londynie. Knight Frank prowadzi 512 biur w 60 krajach, w tym w Polsce. Zgodnie z umową najmu zawartą z Eko-Park, pracownicy Unity Group wprowadzą się do nowego biura w I kw. 2020 r. Firma od ponad 20 lat działa w branży IT, specjalizując się w projektowaniu portali internetowych, systemach e-commerce oraz technologiach wykorzystywanych w procesach biznesowych.

 

W gronie najemców Principio są już także takie marki, jak sieć klubów fitness CityFit oraz centrum rehabilitacji REHAORTHOPEDICA. Wymienione firmy wynajęły lokale biurowe na parterze obiektu. Łącznie w biurowcu na wynajem przeznaczono 10 700 mkw. powierzchni. W ramach umów najmu z właścicielem biurowca pracownicy mają do dyspozycji m.in. miejsca postojowe w podziemnym parkingu, szatnie i stojaki rowerowe. Część rekreacyjna mieści się na ogólnodostępnym tarasie z widokiem na Kopiec Kościuszki.


2.0
Tagi: Knight Frank
Napisz pierwszy komentarz