Giant

Wirtualny spacer po Centrum Królewska

|
Centrum Królewska, Warszawa, źródło: materiały prasowe partnera
Centrum Królewska, Warszawa, źródło: materiały prasowe partnera
Firma Walter Herz wdrożyła usługę spacerów wirtualnych po budynkach komercyjnych. Zyskać na tym mają nie tylko firmy szukające powierzchni pod wynajem, biura i agencje nieruchomości, ale również deweloperzy, projektanci wnętrz i budynków.

Powszechność zastosowania wizualizacji wnętrz 

Firma doradcza Walter Herz po raz pierwszy uruchomiła możliwość wirtualnego spaceru po obiekcie Warszawskie Centrum Królewska. Jest to uzupełnienie usług internetowych oraz telefonicznych i stanowi nowy element systemu obsługi klienta. Rozwiązanie ma na celu ułatwienie firmom podejmowania decyzji o wynajmie powierzchni. Managing Partner / CEO Bartłomiej Zagrodnik z Walter Herz liczy również na utrzymanie płynności rezerwacji. 
Na wprowadzeniu usługi wizualizacji wnętrz może zyskać wiele branż. Mowa tu zarówno o podmiotach, które poszukują powierzchni pod wynajem, jak i biurach i agencjach nieruchomości, deweloperach, projektantach wnętrz i budynków, hotelach, restauracjach, a także indywidualnych właścicielach nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

 
Wirtualny spacer po Centrum Królewska

Funkcja wirtualnego spaceru pozwala na zobaczenie od środka Centrum Królewska. Użytkownik może przejść przez korytarze, zwiedzić wnętrza, a także wyjrzeć przez okno biurowca. Z okien rozpościera się widok m.in. na Ogród Saski oraz Starówkę. 


Centrum Królewska w Warszawie – nowoczesna powierzchnia biurowa 

Centrum Królewska to czterokondygnacyjny budynek biurowy. Na najemców czeka ok. 11 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A. Zlokalizowany został tutaj również trzypoziomowy parking podziemny dla ponad 100 samochodów, stanowiska ładowania aut elektrycznych, a także udogodnienia dla rowerzystów – parking i szatnie. 
Średnia powierzchni biura to ok. 500 mkw. Powierzchnia ma układ gabinetowy, jednak najemcy mają możliwość dopasowania jej do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań. 
Obiekt spełnia również standardy bezpieczeństwa, które umożliwiają lokalizację m.in. ambasad oraz funduszy inwestycyjnych. 
Centrum Królewska otrzymała certyfikat BREEAM In-Use (Very Good) w kategorii Building Management oraz Asser Performance. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz