W Lubinie powstaje oryginalny budynek

Na zdjęciu: powstający w Lubinie biurowiec EVRY
Na zdjęciu: powstający w Lubinie biurowiec EVRY
Trwają prace wykończeniowe w lubińskim biurowcu dla spółki produkcyjno-handlowo-usługowej Evry. Generalny wykonawca, Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A., powinien opuścić plac budowy w czerwcu.

Przyszłym właścicielem budynku jest firma PPHU"EVRY" Sp. z o.o. Budynek zaprojektowało studio architektoniczne Q2 z Wrocławia. Fasada pokryta delikatnym szkłem ma stanowić ważny element biurowej, reprezentatywnej części inwestycji. W części przemysłowej budynku właściciel umieści swoją linię produkcyjną. Powierzchnia nieruchomości wyniesie 1050 m kw. Inwestor realizuje projekt z myślą o swojej przyszłej siedzibie. Generalnym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A.

Obecnie montujemy w budynku biurowca instalacje w pełnym zakresie, kładziemy tynki, posadzki oraz częściowo płytki. W miejscu przeznaczonym na gromadzenie odpadów wykonujemy konstrukcję żelbetową. Trwają prace wykończeniowe związane z aranżacją wnętrz uwzględniające bieżące zmiany wprowadzane przez inwestora – mówi Daniel Otto, kierownik budowy z PeBeKa. – Inwestycja postępuje zgodnie z harmonogramem, planujemy zrealizować ją do końca czerwca tego roku.

Inwestor zatroszczy się również o otoczenie nieruchomości. Zadba o pobliskie arterie komunikacyjne, obszar zielony i tereny rekreacyjne. W bezpośredniej okolicy budynku znajdą się dwa place. Pierwszy plac będzie usytuowany bezpośrednio przed wejściem do biurowca, drugi zostanie włączony do przemysłowej części nieruchomości.


0.0
Tagi: PeBeKa
Napisz pierwszy komentarz