Giant

Na Intraco Prime zawisła wiecha

|
Intraco Prime, Stawki 2, Warszawa, źródło: materiały prasowe partnera
Intraco Prime, Stawki 2, Warszawa, źródło: materiały prasowe partnera
Nowa inwestycja biurowa Polskiego Holdingu Nieruchomości osiągnęła zakładaną wysokość. Na dachu biurowca zlokalizowanego na warszawskim Muranowie uroczyście zawieszono symboliczną wiechę.

Biurowiec Intraco Prime ma zostać ukończony w przyszłym roku. Jest to budynek biurowo-handlowy klasy A, który uzyskał certyfikację ekologiczną w systemie BREEAM Interim. Jego powierzchnia całkowita będzie wynosić 13 tys. mkw., z czego 300 mkw. przeznaczone będzie pod powierzchnie biurowe.

Budynek składa się z 11 kondygnacji: 8 naziemnych i 3 podziemne. W tych drugich znajdować się będą garaże z miejscami parkingowymi dla 263 aut.

Zakończenie prac konstrukcyjnych oznacza, że od dziś możemy zobaczyć docelową wysokość i kształt budynku Intraco Prime. Jesteśmy przekonani, że nasza inwestycja doskonale wkomponuje się w otoczenie, stając się integralną częścią Muranowa. Teraz będziemy koncentrować się na tym by Intraco Prime dobrze prezentowało się zarówno z zewnątrz, jak i w środku – mówi Tomasz Górnicki, Wiceprezes ds. Inwestycji PHN.

Inwestorem jest Polski Holding Nieruchomości, projekt biurowca stworzyły Pracownia Obsługi Inwestorów Pro-Invest oraz Konsorcjum Juvenes-Projekt, a za realizacje odpowiedzialna jest firma STRABAG.

Budynek zlokalizowany jest przy ul. Stwaki 2 w Warszawie, obok biurowca Intraco, nieopodal stacji metra Dworzec Gdański.


5.0
Napisz pierwszy komentarz