PGE Narodowy

Warszawskie CitySpace Rondo 1 odświeżone

|
Mieszczące się w stolicy centrum biurowe CitySpace Rondo 1 przeszło modernizację. Nową odsłonę zyskało przede wszystkim lobby.

Celem liftingu było wyeksponowanie i wzmocnienie największych zalet CitySpace: reprezentacyjności i prywatności spotkań. Centrum biurowe łączy komfort właściwy biurom prywatnym i lobby kawiarnianego. Praca w takiej przestrzeni jest nowoczesna, a jednocześnie wygodna.

Zmiany objęły większość przestrzeni Rondo 1. Największe zmiany widać w lobby – zostało umeblowane na nowo. Ponadto odświeżono recepcję. Jednak przede wszystkim nastąpiła tam zmiana organizacji przestrzeni: w lobby pojawiły się bowiem stanowiska hot-deskowe oraz dodatkowe separatory. Lobby uzupełniają także nowe strefy: wypoczynkowa i jadalniana.

 

Całość jest bardzo efektowna, ponieważ samo lobby jest połączone z wyższymi piętrami, a za przeszkloną ścianą ukazuje się panorama Warszawy – podkreśliła Lisa Zettlin, dyrektor zarządzająca CitySpace.

 

Odświeżono również strefę biurową. Odmalowano tam ściany, wymieniono meble, a co więcej – w trosce o komfort pracy wstawiono nowe, zapewniające prywatność pomieszczenia przeznaczone do rozmów telefonicznych. Lifting przeszła nawet strefa wypoczynku. Sekcję oznakowano piktogramami, a także ozdobiono zarówno fotografiami pobliskich wieżowców, jak i muralem przedstawiającym krajobraz miejski, autorstwa Grupy Projektowej Kolektyf Wrocław.

 

Centrum biurowe przyjazne dla najemców

Rondo 1 jest pierwszym spośród warszawskich biurowców, który otrzymał certyfikację LEED Gold. To także jeden z 10 najwyższych budynków w Polsce. Jak podkreśla Lisa Zettlin, najemcy cenią Rondo 1 – na założenie w centrum biura wirtualnego zdecydowało się już kilkadziesiąt firm. Obiekt jest adresem interesującym przede wszystkim firmy z branż prawniczej i nieruchomościowej, których w Rondo 1 jest kilkanaście. Najemcy cenią to miejsce za komfort pracy, przyjazny personel administracyjny, a także kompletną infrastrukturę biurową pozwalającą w pełni skupić się na wykonywanej pracy. Ważnym atutem obiektu są sale konferencyjne, które wyposażono w niezbędny sprzęt i meble. Najemcy zwracają też uwagę na wygodną lokalizację – tuż przy stacji metra, a także biznesowe sąsiedztwo.

 

W podobnym tonie o naszych biurach wypowiadają się przedstawiciele innych firm, którzy cenią sobie także dodatki w postaci smacznej kawy czy codziennej porcji owoców i słodkich przekąsek – zaznaczyła Lisa Zettlin.

 

CitySpace posiada 11 obiektów w 5 polskich miastach. W ostatnim czasie operator biur elastycznych poddał modernizacji również inne stołeczne centra – CitySpace Park Rozwoju i CitySpace Beethovena, jak również CitySpace O3 w Krakowie, CitySpace Tryton w Gdańsku i CitySpace Nobilis we Wrocławiu.


0.0
Napisz pierwszy komentarz