Giant

Nowa biurowa inwestycja w Krakowie, czyli kompleks Brain Park

|
Brain Park w Krakowie, źródło: materiały prasowe partnera
Brain Park w Krakowie, źródło: materiały prasowe partnera
Przy alei Pokoju w Krakowie powstaje nowa inwestycja biurowa. Jest to 10-kondygnacyjny kompleks biurowy Brain Park. Za wykonanie stanu surowego odpowiedzialna jest kielecka firma Fabet Konstrukcje.

Brain Park – nowa inwestycja na mapie Krakowa

Inwestycja Brain Park w Krakowie zakłada dostarczenie na rynek nowoczesnej przestrzeni biurowej klasy A. Łącznie kompleks będzie oferował ok. 43 tys. mkw. powierzchni GLA. W przypadku tej realizacji inwestorem jest Echo Invesmtent. Za wykonawstwo do stanu surowego otwartego odpowiedzialna jest firma Fabet Konstrukcje.

Brain Park znajduje się przy jednej z najważniejszych arterii miasta – przy skrzyżowaniu alei Pokoju z ulicą Fabryczną. Inwestycja składa się z trzech biurowców – po 10 kondygnacji każdy. Atutem realizacji jest także parking podziemny. Przewidziano 485 miejsc parkingowych oraz stacje ładowania do rowerów i hulajnóg elektrycznych, stacje ładowania samochodów elektrycznych, stojaki rowerowe i szatnie wraz z prysznicami dla cyklistów.

Nowa krakowska inwestycja zakłada dostarczenie na rynek zarówno nową przestrzeń biurową i handlową, jak i niemalże 10 tys. mkw. terenów zielonych. Dziedziniec zaprojektowano z myślą o odpoczynku oraz spożywaniu posiłków w otoczeniu zieleni. Będzie tutaj również strefa aktywnego wypoczynku – miejsce do gry w tenisa stołowego, gry w szachy oraz strefa aktywności „street workout”.

Brain Park to projekt architektoniczny pracowni DDJM. Za nadzór inwestorski odpowiedzialna jest firma Expertnadzory. Pierwszy etap projektu ma zostać zakończony w III kwartale 2022 roku.

 


2.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
yerhdrf :
11 kondygnacji, nie 110. Oraz nie "była" a jest odpowiedzialna firma Fabet Konstrukcje
20 lipca 2021 11:18