Kinnarps nowy

Apricot Capital Group zaprasza na Żoliborz

Na zdjęciu: wizualizacja Żoliborz One
Na zdjęciu wizualizacja Apricot Capital Group
Pod koniec marca ruszyła budowa biurowca Żoliborz One. Firma Apricot Capital Group rozpoczęła komercjalizację budynku.

29 marca Budimex SA, generalny wykonawca Żoliborz One, wszedł na plac budowy. Ponad 40 lat doświadczenia na rynku infrastrukturalno – usługowym w kilkudziesięciu krajach i na trzech kontynentach czyni tę firmę rzetelną i wiarygodną. W tym miesiącu spółka otrzymała wyróżnienie Business Superbrand 2012. Warto dodać, że od 1995 r. Budimex SA jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Na miejsce realizacji wybrano prestiżową warszawską dzielnicę, Żoliborz. Biurowiec powstaje nieopodal największego w Polsce kompleksu handlowego Arkadia, zaledwie 1,5 km od centrum miasta. Dogodne połączenia środkami komunikacji miejskiej i łatwy dojazd na ul. Prymasa Tysiąclecia czynią tę lokalizację szczególnie atrakcyjną dla najemców, którzy rozważają otwarcie biura w zielonej części stolicy Polski.

9-kondygnacyjny budynek klasy A docelowo stanie przy ul. Szamockiej 8. Będzie oferował do wynajęcia 8729 m kw. powierzchni biurowej. Ponadto nieruchomość zostanie wyposażona w przeszło 300 miejsc parkingowych, z czego 105 ma powstać na kondygnacjach podziemnych. Na parterze przewidziano działalność restauracji, w pobliżu której umieszczony zostanie bankomat. Zastosowanie zaawansowanej technologii IT dla biznesu czyni inwestycję Apricot Capital Group szczególnie atrakcyjną dla firm z branży IT.

Biurowiec powstaje na działce o powierzchni 18 191 m kw. Planowo realizacja inwestycji powinna dobiec końca na początku III kw. 2013 r., ale już teraz najemcy z powodzeniem mogą wynająć powierzchnię biurową. Na pozostałej części działki Apricot Capital Group wybuduje osiedle mieszkaniowe, dostarczając 350 lokali mieszkaniowych.

Warto podkreślić, że deweloper planuje dynamiczny rozwój na rynku nieruchomości biurowych i mieszkaniowych w ciągu najbliższych kilku lat.


0.0
Napisz pierwszy komentarz