Park Project II

Największa delegacja z Chin w Polsce

26 kwietnia br. Warszawę odwiedzi chińska delegacja 300 chińskich przedsiębiorców z premierem Chin Wen Jiabao na czele. Z tej okazji PAIiIZ zaprasza do udziału w forum inwestycyjnym.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych we współpracy z Ministerstwem Gospodarki, z okazji wizyty szefa chińskiego rządu w Polsce, organizuje forum inwestycyjne Polska – Europa Środkowa – Chiny. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są polscy przedsiębiorcy. Osoby zainteresowane udziałem w seminarium mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie www.paiz.gov.pl/chiny_forum1 – termin nadsyłania zgłoszeń upływa 18 kwietnia br.

Jak podaje organizator, tematem przewodnim forum będzie współpraca Chin z Europą Środkową. Podczas seminarium poruszony zostanie szereg kwestii, związanych z tym zagadnieniem. Uczestnicy spotkania rozważać będą możliwości i perspektywy współpracy z Chinami w szerszym, globalnym kontekście, jak również z perspektywy Polski.

W ramach forum inwestycyjnego Polska – Europa Środkowa – Chiny odbędą się panele dyskusyjne. W trakcie seminarium nacisk zostanie położony m.in. na różnice w kulturze biznesowej Starego Kontynentu i Państwa Środka. Omówiony zostanie także projekt Go China, którego celem jest wspieranie polsko-chińskiej współpracy gospodarczej. Inne panele, w których będą mogli uczestniczyć goście, dotyczą gospodarki w ujęciu globalnym, Chin w roli światowego inwestora oraz współpracy na płaszczyźnie zielonych technologii.


0.0
Tagi: PAIiIZ
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra